Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek nem borzasztó az,...

Szerintetek nem borzasztó az, ami az emberrel és az állatokkal történik elpusztulásuk után, mármint az, hogy mind elrothadunk? Emberi ez? Valami szebb formája nem lehetne a halál utáni állapotnak?

Figyelt kérdés

2016. okt. 17. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pereljük be a természetet és foglaljuk törvénybe, hogy ha valaki meghal akkor egy virágillatú porkupaccá kell lebomlania.
2016. okt. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért is ne? Ha más nem, bár szag ne lenne. Ez nem humánus így.
2016. okt. 17. 13:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem borzasztó. Nyilván nem felemelő látvány, de azért nem jellemző, hogy ezzel konkréten szembesül az ember.

Az embereket eltemetik. Nem hagyják ott őket, ahol meghaltak. Így nem kell oszló emberi maradványokat nézni és szagolni.

Állatot is max. az út szélén láttam kinyúlva.

2016. okt. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elég kibrándító, hogy szeretteink testét kukacok emésztik el.

Ezek a kukacoknak a széklete föld.

Szeretteink földdé válnak, s lehet abba a földbe egy fa gyökere kapaszkodik. A fa gyümölcsöt terem. Beleharapunk egy érett gyümölcsbe, és nem tudhatjuk biztosan, hogy nem táplálta-e az a föld...

2016. okt. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%

Nem igazán értem, hogy a lebomlásnak mi köze van a humánussághoz.

Nem szép, de ez van.

2016. okt. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%

Vidiripi


Neked ez a probléma? s mi van azokkal akiknek nincs mit enniük? Az nem borzasztó? Szerinted ez emberi? Valami szebb formája nem lehetne a halál előtti létnek?

2016. okt. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!