Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek van ennél szebb...

Szerintetek van ennél szebb halál?

Figyelt kérdés
Az ember azt érzi hogy egyre fáradtabb,lefekszik aludni többet nem kel fel,és szépen lassan elfelejtik a szerettei mintha soha nem is létezett volna.

#halál #szeretei
2014. máj. 20. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne ábrándozz. Keveseknek jut ilyen halál. Azért bizony ugyanúgy meg kell szenvedni, mint az életért.
2014. máj. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Honnan tudtad hogy ezt akarom? :)
2014. máj. 20. 17:13
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha nekem lenne egy kívánságom akkor ezt kívánnám!
2014. máj. 20. 17:14
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A halálban az a rossz, hogy az ember szabadságfoka nullára redukálódik.


Szerintetek van ennél szebb halál? - van.


Az ember azt érzi hogy egyre fáradtabb,lefekszik aludni, majd szépen lassan felébred, s minden csodásan könnyű, szerető emberek veszik körül. Régi ellenségek nyújtják üdvözlésre fejüket, s egy szertelen kutya, félre fordított fejjel azt mondja: Vak.


Még nem találták fel. Ami nagy kár.

2014. máj. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van.
2014. máj. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj meg kérdező, de számomra ez a legkevésbé vágyott halálmód.

Én a halálomat úgy bírom elképzelni hogy valami fontosnak a védelmében halok meg. Legyen ez egy szerettem vagy akár egy arra méltó ember. Lehetőleg a toppon és fegyver által szeretnék meghalni, de úgy találjon el hogy legyen időm felfogni hogy végem, ne csak leloccsanjon a fejem, mert azt észre se veszem. Előtte megbékélek azzal hogy itt a vég, és tisztában vagyok hogy miért fogok meghalni, és azzal is hogy nem jövök ki belőle élve szóval azért nem kell küzdenem. Tudom hogy nagyon fájhat, de legalább életem utolsó pillanataiban a csúcson vagyok, és nem leeresztek mintha a folytatást várnám reménykedve.

2014. máj. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A 6#-os által leírtak nekem is jobban tetszenek, mint a betegséggel, hosszú leépüléssel járó halál.
2014. máj. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem az ugrás a leg szmpatikusabb egy magas helyről és meg tapasztalni a szabad esést.

Vagy a vágás és lassú vérzés és felkészülés a halálra.

2014. máj. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem egész életemben a futás volt a legfontosabb, ezt a sportot mindennél jobban szeretem a világon.

Amikor futok, egyszerűen végtelen a boldogságom, végre szabadnak érzem magam, bármennyit is kellett előtte szenvednem...

Én úgy szeretnék majd egyszer meghalni, hogy addig futok, amíg egyszer csak összeesek és már nem bírok többé felkelni.

Pár mádodpercig még érzem a végtelen, kimondhatatlan boldogságot és szabadságot amelyet én itt, ebben az életemben csak futás közben érezhettem, soha máskor.

Lent fekszek a földön, a mocsokban és mégis úgy érzem, hogy ragyog mindenem... =)

Majd hirtelen leáll a szívem. Ekkor erős fájdalom hasít a mellkasomba és már nem kapok levegőt.

Hirtelen elsötétül előttem minden, majd véget ér számomra ez az élet...

Többé már nem kell nekem ebből a randa világból semmi, már nincs többé szükségem semmire, hiszen én már odafent rohanok tovább, egy másik, szebb világban folytatom a hosszú-hosszú futást... =)


Én így szeretnék majd meghalni.

2020. aug. 13. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!