Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi a reggeli rutinotok?

Nektek mi a reggeli rutinotok?

Figyelt kérdés
Ezalatt azt értem,hogy hánykor keltek,hánykor indultok el a munkába/suliba és persze hogy mit mikor csináltok reggel! :)

2016. okt. 17. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Fél hétkor kelek,én vagyok az anya.Keltem a fiam,aztán adok neki reggelit.Berakom a táskájába a vizet és kaját (elsős),aztán odaadom a ruháját,hogy öltözzön fel.Előtte persze mosakodás,fogmosás.Utána néz egy kis mesét,addig én is összekapom magam.Negyed nyolckor indulunk,fél nyolcra kell beérni.Nem kapkodunk,elég a 45 perc készülődés mindenre.Persze ágyazás,rendrakás nincs ilyenkor,azt utána csinálom meg.Ez a szabadnapjaimon van így,vagy amikor éjszakára megyek dolgozni.Ha nappalos vagyok,akkor én ötkor kelek,5.45-kor indulok,ilyenkor az apja rendezi,és viszi suliba.
2016. okt. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
5-kor kelek, öltözés, kaja, wc, közben próbálok magamhoz térni, majd 5:40 fele indulás a munkába.
2016. okt. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha tudok aludni, akkor délelőtt 9-10 előtt ritkán ébredek fel. Ha nem, akkor néhány órás fetrengés után már hajnalban (3-4) fölkelek. Persze csak ha nincs dolgom. De általában a felkelést kv, cigi, wc, kv, cigi, fürdés, fogmosás, öltözés, reggeli, kv, cigi követi.
2016. okt. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2016. okt. 17. 19:06
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kelés, wc, fogmosás, arcmosás, kutya kiengedése( néha ez 1.), innen változó.
2016. okt. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Aki következetesen lepontozta a válaszokat, az mit szeretett volna itt olvasni?
2016. okt. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

8-kor

Délelőttös héten 4:40-kor


Ébredés, pár falat reggeli + kávé, wc, zuhany,fogmosás, indulás.

2016. okt. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Blade Bone ***** válasza:
Ha dolgozni kell, felkelek, lerúgom az órát, :D wc-re megyek, kezetmosok, arcot, kaját csinálok és goo. Ha nincs meló, felkelek valamikor, wc, kéz és arcmosás, aztánt netezek, eztán mikor nagyon éhes leszek készítek valami kaját, gyomorra teszem és játszok, vagy filmet nézek, vagy chatelek, vagy ha mindezt nem akarom, akkor kimegyek és csinálok valami hasznosat, hogy jobban érezzem magam. :) Bár ez így mán a délutánt is magábafoglalta. :D
2016. okt. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Metionin ***** válasza:
Felkelek, wc, mosakodás, kontaktlencse be, öltözés, smink, fésülködés, kakaó, fogmosás, táska bepakolása és go. Az időpontok változóak, nem mindig ugyanakkor kezdem a napot.
2016. okt. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%

Mikor a férjem elindul, én akkor kelek. Tusolás, öltözés, smink, hajigazítás.

Ébresztem a gyereket, amíg ő fürdőszobázik, reggelit készítek. Gyerek reggelizik én a tízórait csomagolom. Gyerek iskolába el, főzök egy kávét, kiülök a teraszra, egy cigivel megiszom. Irány a munka.

2016. okt. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!