Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nők! Hány órakkor keltek fel...

Nők! Hány órakkor keltek fel hétköznap és hány órakkor hétvégén? Dolgoztok? Mivel indítjátok a reggelt? Milyen a reggeli rutinotok?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok lécci, előre is köszönöm. :) 20/L

2016. szept. 8. 12:16
 1/9 anonim válasza:
100%

Hétköznap 6:30-kor kelek,8-ra megyek dolgozni.Hétvégén kicsit tovább lustálkodom, 8 körül kelek.Mindig zuhanyzással kezdem,aztán ruha kiválasztása,öltözés,smink,frizura elkészítése,kávé,reggeli,fogmosás,pakolás,indulás. Hétvégén ugyanez csak lassabban.

36/N

2016. szept. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Én még lánynak érzem magam, de mivel csak egy évvel vagyok fiatalabb nálad, ezért bátorkodom írni, bár nem lesz túl népszerű a válaszom.


Mostanában nálam az a standard, hogy hajnali 4 körül fekszem le (tanulok, amit csak éjjel szeretek kb. mióta az eszemet tudom), így emiatt csak dél körül kászálódom ki az ágyból, utána még kicsit lustálkodom és nem sokkal később meg már ebédelek. Reggeli rutinom nincs, mivel egyelőre sehová nem kell elmászkálnom. Nem dolgozom.

Amíg suliba jártam, és volt rendes napirendem, addig fél 7 körül keltem, utána reggeliztem/kávéztam (inkább csak utóbbi), fogat mostam, zuhanyoztam, kisminkeltem, felöltöztem, majd elindultam, gondolom ez majd a jövőben is ugyanígy lesz.

2016. szept. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Hétköznap 5:50 kor kelek , hétvégén pedig 8-9 körül..

Rutinom hétköznap; felkelek -fürdōszoba-öltözök-indulás..

Hétvégén : felkelek-reggelizem-fürdōszoba-öltözés - nap közbeni tevékenységek.:)

2016. szept. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

7:20kor kelek

pisi

konyha - nagy pohar viz

furdo, zuhany, fogmosas, smink, oltozes

indulas 8:30kor, hogy 9re beerjek, ahol majd megeszem a reggelit, amit elozo este bekeszitettem


hetvegen 8kor kelek

a tobbi ugyanaz, csak friss reggelit csinalok


38

2016. szept. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :) mindenkinek ment a zöld pacsi! :)
2016. szept. 9. 00:42
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Változó mikor kelek, rugalmas a munkaidőm. 7-9:30 között megyek dolgozni, ahogy akarok.


A reggeli készülődés 15 perc: felkelek (általában felébredek 1-2 perccel azelőtt, hogy csörög a telefonom), felöltözök (a ruhát kikészítem előző este), fésülködök, fogat-arcot mosok, deó, parfüm, szempillaspirál. Kiveszem a hűtőből az előkészített reggelim-ebédem és elindulok :)

A munkahelyemen általában egy dupla cappucinó kell ahhoz, hogy tényleg felébredjek :))


Hétvégén kb. 10-ig döglődök az ágyban, aztán pizsamában a kanapén reggelizünk a férjemmel 11-12 körül :D Tudom, lusta dögök vagyunk :D

2016. szept. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

attól függ, mikor kell az egyetemre bemennem, de idén hétköznap 8-tól órám van, úgyhogy 6.30-kor kelek


reggeli, fogmosás, mosakodás, smink, öltözés, utána indulok


hétvégén 11-ig alszom, reggeli, utána visszafekszem, és dél és egy között kelek fel, viszont értelemszerűen pénteken és szombaton este hajnalig fenn vagyok

2016. szept. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 piriiiii ***** válasza:

Hétköznap fél 7, 7, fél 8 körül. Hétvégén 9-10 körül.

Nem dolgozom, legfeljebb művészeti tevékenységekkel keresek plusz pénzt.

A reggeleim mostanában eléggé változóak. Vagy a barátomnál ébredek fel és, mivel általában tovább alszunk, mint kellene, nagyon sietősen elkészülünk és megyünk a dolgunkra, vagy "otthon" (jelenleg két otthonom van, mivel most kezdtem az egyetemet albérletben, elköltözve a szülővárosomból), akkor általában csak egy kicsit alszom többet a kelleténél, de mindig van 10-20 perc lustálkodási szakasz. Aztán felöltözöm, fogat/arcot mosok, kifestem magam, közben kávézom, ha van rá időm, összepakolok, ennyi.

Hétvégén pedig minden laza, ébredés után kávé és hosszú ágyban lustálkodás. Ja, és persze megetetem a szüleimnél maradt ebemet.

2016. okt. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 piriiiii ***** válasza:
Ja, és 19.
2016. okt. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!