Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy lehet megoldani?

Szerintetek hogy lehet megoldani?

Figyelt kérdés
15 leszek nem sokara. A súlyom 48 kg. Nem vagyok vékony normális testalkatom van, de még is lenne egy aprócska gond. A lábaim normálisak hasam is. Jó alakom van és ezt nem sajat szemszögből mondom mások is mondták már. A mellém nem kicsik nem nagyon pont jó nekem igy, Csak az a baj ami közte van. Mivel nem vagyok hajam igy nem érnek össze és hiába vagyok mashol jó súlyban a bordáim ugymond látszanak és azokat szeretném eltakarni. Szeretnék olyan felsőket is felvenni amiknek nagyobb kivágása van. De a mellém közt ugymond csontos és latszik. Valami ötlet? Gondoltam már dekoltázssminkre is egyéb is érdekelne és csak komoly emberek irjanak :)

2016. okt. 19. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan vészes, ha gondolod küldhetsz képet privátban. És nem, nem azért írtam, mert egy veszett perverz vagyok, hanem mert látszatra könnyebb megítélni valamit, mint így, hogy leírod. Valószínűnek tartom, hogy nem látszik annyira, mint amennyire te gondolod.
2016. okt. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne aggódj ezen, felesleges. Senki sem tökéletes. Ahogy írtad, rajtad minden rendben van, senkit sem fog ez az apróság érdekelni. Sőt, van, akinek kifejezetten bejön és nőiesnek tartja.

Képet nekem is küldhetsz, mert simán esélyes, hogy csak túlreagálod a helyzetet. :)

2016. okt. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!