Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismertek olyan embereket...

Ismertek olyan embereket akiket jónak hitt mindenki (és voltaképpen azok is) de van a múltjuknak egy sötét része amiben valami szörnyű kegyetlenséget követtek el ami miatt éghetnének a pokolban?

Figyelt kérdés
2016. okt. 20. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Igen, en. Vilageletemben jokislany voltam, felnottkent is turelmes, kedves, mindig is anyuka akartam lenni. 28 evesen ezt is megkaptam az elettol. De mas miatt komoly lelki/psziches problemaim lettek, es keptelen voltam az anyasagra. Nagyon-nagyon rosszul bantam a babammal, aki egyebkent egy tunder, imadnivalo, egeszseges baba volt (most meg egy tunderi kisiskolas). Sokszor rakiabaltam, volt, h ra is csaptam a kis seggere, sokszor nem foglalkoztam vele, nyugnek ereztem. Evekig nem tudtam ot igazan szeretni :( Rosszul bantam vele. Nem ezt erdemelte. A lelki probleman tul vagyok, ujra "tundibundi" lettem, de ezt a reszet nem tudom kitorolni az eletemnek. A gyerekem nem emlekszik ra, ugy erzi, neki van a legjobb anyukaja :(
2016. okt. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Uh ő nem egészen erre gondoltam. Inkább olyanra hogy valaki megölt valakit vagy cserben hagyott aminek halál lett a vége. De senki nem tud róla csak magában hordozza és próbál jobb ember lenni.
2016. okt. 20. 12:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, huha, ilyenrol nem. De te ezek szerint tudsz ilyenrol?
2016. okt. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, szerencsére. Csak olyat, akinek abortusza volt, de ilyet többet is.
2016. okt. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet ismert szemèly is.
2016. okt. 20. 16:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen ismertem. az illeto haborus bunos volt, de en ezt csak eleg keson tudtam meg. barati viszonyban voltunk egy elszolasbol jottem ra. viszont az illeto mar idos volt es semmi kedvem nem lett volna valami szornyuseges birosagi targyalasba stb. belekerulni. es nem volt rajta (legalabbis tudomasom szerint) a korozott haborus bunosok listajan. mar meghalt ennek tobb mint 20 eve az illeto akkor 70 korul jart. Szimpatikus kedves joszivu es nagytudasu embernek ismertem meg, de ez mar nem az az ember volt aki azokat a dolgokat elkovette a haboru alatt. 4 gyereket nevelt fel es ahol elek ez az orszag meg korozott haborus bunosoket sem adott ki nemhogy olyat aki nem volt szaz szazalekig bizonyithato.
2017. jan. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!