Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudok szabadulni a gondola...

Nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy a bevandorlok itt is robbantani akarnak október 23-an, ahogy Franciaországban az o nemzeti unnepukon. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Az okt. 2-i valasztasok eredmenyere meg a kormany kampanyara "valaszul".
2016. okt. 20. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Édes vagy nagyon. Túlértékeled az országot.


Aki robbant, azért teszi, hogy beszéljenek róla. Ha Franciaországban robbantanak, az az első hír. Ha Szíriában, azt a kis orrszarvú után mondják be.


Egy olyan helyen robbantani, amit térképen sem tudnak megmutatni, nincs értelme.

2016. okt. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Tulajdonképpen nemrég nálunk is volt egy robbantás, de azt nem bevándorlók követték el.

[link]

2016. okt. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Minden bizonnyal egy olyan országban fognak robbantani, ami semmilyen gazdasági és politikai hatalmat nem képvisel. Méghozzá egy érvénytelen népszavás miatt.

De legalább Viktor urunk félelemkeltő agymosása működik.

2016. okt. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vhol melyen éreztem, reméltem, h tulaggodom, sot remenykedtem a lehulyezo valaszokban is (azert orulok, hogy ilyet csak burkoltan kaptam). Koszi a valaszokat, tényleg megnyugtattatok :) Altalaban tulparazok mindent.
2016. okt. 20. 22:09
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Ne hagyd, hogy így átmossák az agyad. Hidd el, neked is jobb, ha gondolkozol is néha, és nem csak rögtön elhiszel mindent, amit a tévében vagy egy plakáton látsz.

Általánosítani sem kell, vagy ha mégis, akkor félj minden átlagos magyar férfitől is, mert nemrég egyikőjük robbantott... Ugye, hogy ennek semmi értelme?

2016. okt. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként átlagba mennyi migránssal találkozol naponta?

És most nem a tezsvírekre gondolok...

2016. okt. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Természetesen nem kell minden propagandának gondolkodás nélkül felülni, viszont nálunk nincs akkora migránsveszély, mint mondjuk a franciáknál, németeknél. Igaz, egy ember is elég, hogy bajt csináljon, mégis mi kicsik vagyunk és itt nincsenek jelen akkora arányban. Ugyanakkor nem fogom a buksijukat megsimogatni és tárt karokkal várni ezt a tömeget, mert igenis van veszély abban, ha nem vagyunk elővigyázatosak. Nekem közeli ismerősöm járt a határon, be volt osztva egy időre ő is, és az ő beszámolója alapján gondolom azt, hogy óvatosnak kell lenni, és nem lehet (nem szabad) csak úgy megnyitni nekik a kapukat, segítség ide vagy oda.

De ettől függetlenül mi annyira nem vagyunk célország, kicsik vagyunk, nem tudunk olyan szintű jólétet biztosítani. Ha itt cirkuszolnának, az nem szólna akkorát, mint a franciáknál, németeknél.

2016. okt. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!