Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szakítsak vele?

Hogyan szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja járok egy fiúval akivel eleinte én akartam összejönni mármint ha én nem kezdeményeztem volna nem is tudja hogy létezek.. de így hogy megismertem naggyából úgy érzem hogy már kiábrándultam belőle. Sosem érzem azt hogy annyira hihetetlenül hiányozna. Igazából még szerintem nem voltam szerelmes azt hittem ez az volt de most úgy tűnik mégse.. vagyis... hát ő előtte nemigen volt még "annyira" komoly kapcsolatom tehát lehet nekem nem is ő kellett hanem csak az hogy legyen mellettem valaki.. ezt lehet érteni? Bocsi fogalmazásba nem vagyok jó.. meg amúgy már a családomnak is bemutattam meg ő is engem.. tehat már nagy ilyen értelemben a kötődés.. nem akarom őt megsérteni úgyhogy szerintetek hogx momdjam el neki? (Holnap elméletileg ott aludnék nála) vagy mikorra időzítsem szerintetek? (És ha most jösztök azzal hogy úgysem a kommentelők véleménye dönt majd meg ilyenek előre szólok hogy nem igazán van olyan akivel ezt megbeszélhetném) 16/L

2016. okt. 21. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:

"Igazából még szerintem nem voltam szerelmes azt hittem ez az volt de most úgy tűnik mégse.. vagyis... hát ő előtte nemigen volt még "annyira" komoly kapcsolatom tehát lehet nekem nem is ő kellett hanem csak az hogy legyen mellettem valaki.. ezt lehet érteni?"


Én tökéletesen értem. Olyan fiút keress, aki valóban tetszik. Esetleg akivel sokra viheted az életben. ne azt nézd, hogy mennyire tartják menőnek. Az érdekeljen, hogy neked tetszik-e., és hogy rendes legyen. E mellett a fiú mellett nem érzed jól magad, ez kétségtelen. Most már tudod milyen, amikor van melletted egy fiú. Ha jobb, minőségi kapcsolatra vágysz, akkor ne rögtön válassz magadnak párt. Keress olyat, akivel már régebb óta is jól elvoltál, és akivel jobb kapcsolatot tudsz kiépíteni, mint az eddigi társaiddal.


"nem akarom őt megsérteni úgyhogy szerintetek hogx momdjam el neki?"


Minél előbb. A fiatalok úgy vannak, mind az iskolában, mind mindenhol, hogy húzzák-halasztják az időt, mert azt hiszik, hogy ha későbbre halasztják a dolgot, akkor az jobb. Pedig ez nem igaz! Az odáig vezető időt az ember csak végig izgulja, utána meg lehet, hogy akkor fog "átesni" a dolgon, amikor más nehezítő tényező is közbejön. Jobb akkor túl leni rajta, amikor nincs semmi más probléma. Ez nincs másképp a szakítással sem! Lépj túl rajta, sőt, ezt már meg is tetted, hiszen szakítani akarsz vele. Most már csak akkor jársz a legjobban, ha minél hamarabb szakítasz. Ha szakítani akarsz, akkor miért halogatnád? Ez olyan, mint ha valaki beteg, de vár egy hetet, amíg átmegy az orvoshoz. Hát nem jobb minél előbb átmenni az orvoshoz? Sokkal előbb tud segíteni. Ez mindennel így van, sokkal előbb túl vagy rajta. Szedd össze a gondolataidat, hogy mit fogsz neki mondani, aztán tömören, de szépen fogalmazd meg neki, és vedd elintézettnek a dolgot. Hiszen végül is ezzel el is intézted.

2016. okt. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megmondod neki hogy...van egy fél alma, az Ő, és van még egy fél, az vagy te, kérdező, a sok másik fél alma mellett. Az egyik fél alma(te) rájött, hogy nem az igazi másik felét találta meg, csak hasonló volt hozzá. Innen talán veszi a lapot.

Az hogy mikorra időzítesz neked kell érezni, nyílván nem a holnapi családi vacsin fogod vele megtárgyalni. Én mindenképp kihúznék még pár napot, azért mégsem tűnjön már úgy hogy ott aludtál, jó volt a kaja meg minden most már nem kellesz. Elhívnám sétálnj és elmondanám neki.

2016. okt. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen szerintem is várj még vele egy kicsit, mert lehet hogy ha most szakítanál azt hinné, hogy azért mert nem akarsz ott aludni, ha meg közvetlen utána akkor meg azt hogy nem érezted jól magad nálunk.
2016. okt. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!