Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Már lassan 3 éve hogy együtt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már lassan 3 éve hogy együtt vagyok a párommal, de egyszer úgy érzem h szeretem, valamikor még fordítva. Szakitsak vele?

Figyelt kérdés

Több oka van hogy kezdek kiszeretni belőle. Mikor elment nem rég bulizni én semmi rosszat nem írtam neki csak hogy nekem személyesen azt mondta nem akar menni, otthon meg már akart. Es erre nekem állt, hogy akkor ő a rossz, és elojott velem minden kis rossz aprósággal. Sokszor mondta már azt is hogy ha velem van nem tudja magát adni. Most is volt a nevnapom és nem koszontott fel, ami nem zavart hiszen dolgozik sokat. De írtam neki h felkoszontott mamám kora reggel. Es írta h ja majd veszek neked valamit nevnapodra akkor. Ez esett rosszul el is mondtam, mert nekem nem ajándék kell. Hanem inkább felkoszontott volna. De sok ilyen van amivel idegesít már. Nem mehettem a tesommal sehova sem mert neki az baj volt. Nagy vitát csinált belőle. Állandóan azt akarja hogy ha nem vagyunk együtt akk egész nap beszéljünk facebookon. Regen díszítettem apaval a karácsony fat, es vagy 2-3oraja nem voltam fent. Es hivta a tesóm h mit csinalok miért nem írok neki. És rám haragudtak.

Idegesít mindene. Már nem bírom. Csak nem tudom hogy szakitsak. Most is írta hogy olyan szomorú h egy héten egyszer találkozunk. Es kerdeztek bent a munka helyen hogy miért ilyen. Még h fáj neki annyira hiányzom. De ő nekem nem már.

Es allandoan ő jön ide nálunk, és utána mondja h en nem megyek. Mikor volt egy idő mikor mondtam h akkor fogok menni én is. És állandóan azt mondta h majd jön ő. Es utana is én voltam a rosz. Külsejével is gondom van mert 60kg. Ha van annyi egyáltalán. Mint én. Es engem zavar és ez arra utal h nem szeretem, nem fogadom el a milyen. Meg ossze se akartam jönni vele. Csak anya mondta h jöjjön fel is hát így alakult. Nem beszélgettem egy fiúval sem mert akkor az volt h szerelmesek belém. Es irt nekik h kopjanak le. Tesóm barátjának a battyajara is mérges volt mert mentünk esküvőre és ő nem jött mert akk jöttünk még csak össze. Es táncoltam vele és kiakadt. Hogyneki is tetszem. Es mondta neki a pali h 10ev van köztünk azért, jól nézek ki de az év sok és amugy se vagyunk szerelmesek egymásba. Olyanok vagyunk mint a tesók. Mar nem birom. Segítsetek mit csináljak, h dobjam ki?



2016. okt. 1. 10:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy, de mindenképp dobd ki!
2016. okt. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!