Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt barátnőm egy bulin...

Volt barátnőm egy bulin átmásolt egy rólunk szóló szexvideót a mobilomra. Mostani barátnőm ezt észre vette s kérdőre vont. Szerintetek szakítsak vele mert a cuccaim közt s a mobilomban kotorászik vagy ez még belefér egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés
2013. aug. 14. 14:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Én akkor nem vettem észre a videót csak most tudtam meg én is.
2013. aug. 14. 14:37
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
szerintem örülj hogy ő nem szakított veled
2013. aug. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem örülök olyan nőnek aki turkál a cuccaim között.

Te ilyen nőre vágysz?

2013. aug. 14. 14:41
 4/11 anonim ***** válasza:
2013. aug. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem olyan nagy bűn hogy a telefonodba nézelődött,ha együtt jártok akkor nem is kéne titkolni valód legyen,te sosem nézted meg a párod telefonját?
2013. aug. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

nem nézem meg.

a tisztelet alapfoka.

és nem titokról van szó hanem egymás tiszteletéről.

2013. aug. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mint ahogy nem nézzük meg egymás bizalmas írásait sem, egymás levelezéseit sem.
2013. aug. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nálunk kimondatlan "íratlan" szabály van: ha számológép/naptár/ébresztő/kamera/akármi kell, akkor ott van a telefon, mindegy, melyikünké, de a hívásnapló és az üzenetek, az egyértelműen tabu. Sose mondtuk ki, de mindig így van. Mindemellé azért megkérdezzük a másikat, hogy használhatjuk-e a telefonját - aztán a válasz mindig az, hogy "hát ott van, hülye vagy már, minek kérdezed", de akkor is, legalább meg lett kérdezve. Ha épp marhára kell az a bizonyos funkció, de a telefon gazdája nincs a közelben, csak a telefon, akkor persze nem futkorásszuk körbe a házat a kérdésért, csak ha visszajön, mondjuk, hogy használtam a telefonodat.

Elég arcátlan dolog a csajoktól (mindkettőtől), hogy kérdés nélkül baszkurálják a telefonodat, DE.

Ha most kiakadsz a barátnődre, akkor csak megerősíted abban a hitben, hogy megcsaltad, és ő fog kidobni, mint macskát kakálni.

Ha viszont nem szereted, ha turkál a cuccaid közt, próbálj a fenti eset lecsengése után valami "csalit" kitenni. Hagyd elöl neki a telefonod, Facebook-od, bármit. Persze ne legyen benne olyan, ami kompromittáló lenne! Menj ki, és ahogy belemászik a cuccodba, véletlenül menj vissza. Lehetőleg halkan, hogy ne tudja gyorsan félrerakni, ha hallja, hogy mész. Ha így rajtakapod, szép nyugodtan meséld el neki, hogy rosszul esik a bizalmatlansága, és változtasson rajta.

Ha nem teszi, akkor egyértelműen kalap-kabát.

2013. aug. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Neked tényleg volna kedved vacakolni ilyesmivel?

Nincs ép elég értelmes feladat egy ember életében?

2013. aug. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez durva. Meg tudom érteni a barátnődet, hogy kicsit féltékeny, de szerintem be tudod bizonyítani, hogy nem vétettél semmit. Bizonyítsd be neki, hogy ne kelljen a mobilodban turkálnia. Az exedet meg oszd ki, hogy mégis mi a lóf***szt képzel magáról, hogy kavarja a sz***rt. Már ha akkor rakta rá mikor már az újjal együtt voltál. Fel is jelentheted. De amúgy, ha már ilyen turkálás miatt szakítanál vele, ott baj lehet. Próbáld megbeszélni vele. Nem ismerlek, nem tudom, mi hogy történt, történik. Csak vélemény.
2013. aug. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!