Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kissé kellemetlen helyzetbe...

Kissé kellemetlen helyzetbe keveredtem. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

Röviden annyi lenne a lényeg, hogy egy srác azt hiszi, hogy belezúgtam, mert beszélgettem meg hülyültem vele a messengeren. A barátai mondták neki azok alapján, amiket írtunk, hogy én tutira szerelmes lehetek belé. Ő meg elhiszi.

Azóta kerül, néha rám néz, meg mosolyog. Aztán most egy másik lánnyal kezdett szemezgetni, meg beszélgetni, de vele személyesen. Közben pedig oda-odapillantgat rám. Most ez mire jó? Én ezt nem értem, mert nőből vagyok. :D Valaki legyen kedves elmagyarázni ezt a viselkedést, mert én nem tudom, hogy erre mit kellene reagálnom, vagy kell-e ezzel bármit is kezdeni, mert már nekem kezd kínossá válni.



#fiú #lány #szokásos gondok
2016. okt. 22. 14:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Konkrétan ez a színjáték meg a reakcióim figyelése kínos.
2016. okt. 22. 14:04
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne figyelj rá
2016. okt. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Azt jelenti hogy nem reagáltad le a dolgait, továbblépett és más lánnyal kavar. Mivel azonban azt gondolja hogy neked is tetszik, vizslatja a reakcióidat a helyzetre. Nyilván hizlalja az egóját, ha két lánynak "tetszik", kicsit fürdik a dicsőségben(még ha nem is valós).
2016. okt. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

De neked miért érdekes, hogy mit hisz? Nem teljesen mindegy, ha te nem táplálsz iránta semmilyen érzelmet és nincsenek terveid vele? Függ a holnapod tőle, hogy ő mit gondol?

Nyilván azért legyezgeti a hiúságát, hogy belé valaki szerelmes (mégha nem is igaz), de ez rád nézve senmilyen hatást nem jelent, sem benne, sem másban nem leszel több vagy kevesebb ettől.

2016. okt. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

Ha tényleg csak barátként tekintesz rá, akkor ne foglalkozz vele. Beszélgess mással.

Akkor lenne kínos, ha valóban belezúgtál volna, mert ő nem viszonozza.

2016. okt. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Aha, jó. Csak az a gond, hogy múltkor is nem figyeltem rá, sőt arrébb is sétáltam tőle néhány méterrel, háttal is álltam neki. Erre azt csinálta az egyik barátja, hogy odarángatta mellém. A srác meg nem nézett rám, és bevörösödött a feje.

Ez egy kiragadott példa volt. Szeretném én nem észrevenni, de mindig elintézi azt, hogy észrevegyem. Feltűnősködik meg a látóterembe kerül folyamatosan.

2016. okt. 22. 15:25
 7/8 Panic! válasza:
Szerintem ez aranyos :) Nem tudom hány éves lehet, de hagyd, hogy átélje ezt a kis szégyenlős korszakot. Ha a barátod ne kerüld meg ilyenek. Beszélgess vele amikor szeretnél. Persze ettől még jobban gondolhatja, hogy szerelmes vagy belé, de talán erre felbátorodik és fel akar majd szedni és akkor te megmondhatod, hogy te csak a barátja akarsz maradni. Remélem segíthettem :)
2017. jan. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
xd
2022. dec. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!