Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi lenne a teendő ebben a...

Mi lenne a teendő ebben a rémesen kellemetlen helyzetben? N

Figyelt kérdés
Sajnos olyan fajta vagyok, hogy néha nagyon szenvedek..a szélgörcstől :( És ritkán de előfordul olyan helyzet, hogy közösségben vagyok, és alig bírom visszatartani, és félek, hogy egyszer nem sikerül...ha ez megtörténik, mi a legjobb ilyenkor? Sajnos volt, hogy megse mertem moccanni (hogy kiszaladjak a wc re).

2016. ápr. 5. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Át kéne nézni mit eszel, laktózérzékenység? Ez nem normális.
2016. ápr. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Már fél nappal mielőtt közösségbe mész, nagyon visszafogottan egyél, és RÁGJ mindent alaposan meg.


Amúgy ha már helyi vészmegoldás kell, akkor nem tudom. Talán tekerj össze egy papírzsebkendőt, és próbáld begyűrni a vágány utcába :D hátha tompítja a hangot és elfogja a szagot is :D

2016. ápr. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az étkezést kellene átállítani. Valami árt, puffaszt, lehet, hogy többféle. Azt egyszerűen ki kell hagyni!
2016. ápr. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Étkezések után egy kanál citromlé. Sokat segít.
2016. ápr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. ápr. 7. 21:44
 6/6 Bolcs_Elek válasza:
Ha ki tudod engedni halkan, akkor nincs nagy gond. Fogd ra a legkozelebbi ferfire. Mindenki hinni fog neked.
2021. márc. 2. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!