Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen idegesítőek már az x...

Milyen idegesítőek már az x faktorban a zsűrik?

Figyelt kérdés

Mi a sz***ért ezeket válogatták össze?

Mindegyik 30 alatt Lacit kivéve. Mekkora élet tapasztalattal rendelkeznek? Mekkora szakmai tudással?

Oké hogy mindenki ismeri őket na de ne már..

Byealex is mióta ismert? 3 éve? Ne már...


2016. okt. 22. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Byealexxel mi a baj?
2016. okt. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az hogy 3 éve ismert és úgy ossza mintha nem tudom ki lenne. Holot...

Pedig bírtam Alexet de ez hogy így játsza a plázát a többi 3 emberrel együtt ez szerintem gusztustalan.

2016. okt. 22. 20:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Volt valaha jó zsűri az XFaktorban?
2016. okt. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
BxeAlex "munkássága" egyenlő a nullával, ellenben a legértelmesebb a zsűrik közül.
2016. okt. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Sokszor kritikán aluli a színvonal, de az, hogy a zsűri továbbküld valakit nulla tudással, mást meg elküldenek egy rossz dalválasztás miatt, mert bizonyítani akart, az talán még rosszabb.

Megfordítva, kíváncsi lennék, hogy bármelyik tag a mentorok közül hogyan adna elő egy pl Verdi darabot, ami teljesen kívül esik a stílusukon és a hangszínükön, de elvárják egy szárnyait bontogató fiataltól, hogy legyen tökéletes mindenben.

Nagyon nagy csalódás ez a széria, annak ellenére, amit mondtak, hogy nem igazán volt még normális mentor a műsorban.

Le lehet pontozni nyugodtan, hogy semmit nem tettem le az asztalra ellentétben a zsűrivel, de egy-két kivétellel indokolatlan a továbbjutók névsora.

2016. okt. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ő a legértelmesebb és legletisztultabb az eddigi sza...khm akarom mondani zsűrik közül. mondjuk az egész műsor egy kalap szar.
2016. okt. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sztem nem feltétlen baj, ha a zsűri fiatalokból áll. Gyakran sokkal jobban rálátnak a trendekre, arra, mi kell a mai zenefogyasztóknak, mint a "nagy öregek"... ha visszanézek a régebbi X Faktor zsűrire, kb. Malek Mikit kivéve egyik sem volt kompetensebb, mint a fiatalok. Csak mert x éve a pályán vannak, nem feltétlenül értenek ahhoz, mi megy most, kinek van esélye. Nem is biztos, hogy jók mentornak sem, max. annyiban, hogy többet tapasztaltak a zenei pályán, de ezeket pont nem tanítják az énekeseknek (Star Academybe belenéztem, ott már amíg mentek az összefoglalók, pl. volt olyanról szó, hogy hogy viselkedünk falunapon stb., szóval ott legalább erről beszéltek). De egy Keresztes Ildikó vagy Szikora Robi sem tudja jobban feltétlenül, hogy milyen dalt énekeljen melyik énekes, hogy adja el magát. Erre vannak szakemberek... a UK X-Factorban azért működnek jobban a nagy öregek párszor, mert Simon Cowellnek pl. ez a munkája, hivatása, mert tehetséggondozó, lemezkiadó cég tulajdonosa, producer. Louis Walsh szintén, bár szegény megragadt sztem a '90-es években. Máskor meg rádiós DJ-ket válogatnak be. Ők is jobban tudják, mi megy, mi kell a népnek, mint Nagy Feró bá mondjuk. Az idősebb zenészeknek sincs elég szakmai tudásuk tehetségfelkutatáshoz. Emiatt meg nem hiszem, hogy gáz fiatalabbakat keresni.


A nagyobb probléma a stílus. Attól, hogy vki fiatal, sztem nem kellene azt elvárni / menősíteni / elfogadni, hogy úgy viselkedik bármilyen versenyzővel, ami minősíthetetlen. Ebbe meg Gáspár Laci és Tóth Gabi folyton beleesik. Jó, az ilyen f...mutogatós produkcióknál talán még meg is értem, de egy amúgy tehetséges énekes rosszul sikerült éneklésére miért kell azt mondani, hogy "fos" meg "szar" meg FELHÁBORODNI, hogy veled miért meg hogyan teszik ezt, kifigurázni őket, úgy utasítani bárkit, mintha a csicskád lenne. Jó, egy-két fiatalnál ez trendi. De lehet fiatalos úgy is egy műsor, hogy a zrikálást megtartják egy határon belül, aki meg elszúrta, azzal diplomatikusnak lenni. De még mérgesnek és felemelt hangúnak is lehet kulturáltan lenni.


ByeAlex eddig a legértelmesebb, de azért ő is beszélhetne a tévében kulturáltabban. De Peti is rendes, kedves, kulturált.

2016. okt. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az előttem író leírt mindent. Teljesen egyetértek, nem akarom őt ismételni.

Szerintem nincs semmi baj a mentorokkal, abban a tekintetben, hogy fiatalok.


Gabi néha túlzásokba esik mind pozitív mind negatív oldalról. Ez nekem sem túl szimpatikus. De nem ismerem személyesen, lehet hogy ő a való életben is ilyen.


Alexszel nekem semmi bajom. Sőt nekem egy kellemes meglepetés volt, hogy egy értelmes ember. Az, hogy valaki nem ismerte, az nem jelenti azt, hogy nem is létezett és nem is dolgozott 3 évvel ezelőttig. Gondolom a kérdező és akik még őt emiatt kritizálják, sokkal régebb óta pályán lévő, sokkal közismertebb és nagyobb sztárok, akik sokkal többet tettek már le ennyi idősen az asztalra, mint ő.

2016. okt. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Mindegyik 30 alatt Lacit kivéve."


Tóth Gabit leszámítva mindenki 30 fölött van.


Gáspár Laci: 37

ByeAlex: 32

Puskás Peti: 31 (decemberben lesz 32)

Tóth Gabi: 28.

2016. okt. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem inkább Laci unszimpatikus...Olyan mintha én mondanék véleményt a versenyzőknek mikor megszólal...semmi szakmai tudás nem látszik rajta.Csak a hülyeségeit hajtja.A többi mentor szerintem nem rossz választás mindegyikőjük tehetséges,főleg Tóth Gabi.
2016. nov. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!