Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hallottad, hogy Szandi (Mandi)...

Hallottad, hogy Szandi (Mandi) abbahagyja a videózást? Mi a véleményed a dologról?

Figyelt kérdés
2016. okt. 22. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Hallottam. Leszarom. Nincs bajom vele egyébként. Mondjuk az utolsó videójából (ez az egyetlen egy videója amit életembe láttam) nagyon értelmesnek tűnt. Ennek ellenére a sok fütyiszopó 20-on éves kb. 100 feliratkozó ,meg cseszegette. Szerintem értelembe az a 11 éves kislány értelembe és videó minőségbe egy Dancsót,Luckeyt,Unfieldet,OwnMcKendryt,Beri Márkot ,vagy egy Dezső Bencét simán lepipál. Hozzá képest ezek légyfingok.
2016. okt. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*értelembe és videó minőségbe
2016. okt. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Own-t nem bántjuk. Ő normálisan elmondta erről a véleményét. Ahogy mindenről. Egyébként engem sem nagyon érdekel de szánalmasnak tartom hogy egyesek már pezsgőt is bontanak emiatt.
2016. okt. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3: Nem emiatt. És nem is bántottam én senkit ,csak konkrétumot írtam.
2016. okt. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!