Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek egy férfinak mi...

Szerintetek egy férfinak mi az ideális kor ahhoz, amikor már abbahagyja a tanulmányait, az utazást, a szórakozgatást, és családalapításba kezdjen?

Figyelt kérdés
2016. jún. 16. 15:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
22 vagyok, de nem 1 rokonom kérdezgetett már feleségről. Azért úgy gondolom, 22 évesen még fiatal vagyok ehhez.
2016. jún. 16. 15:43
 2/12 anonim ***** válasza:
Nincs ideális kor. Amikor akarod akkor.
2016. jún. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Általánosságban kérdem
2016. jún. 16. 15:46
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem 28-30 éves kor, persze függ attól, hogy megáll-e a lábán anyagilag és van-e állandó munkája.
2016. jún. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Én 25-öt mondanék. Nekem az mar kiábrándító, ha 25 felett meg csak a bulizás, vagy meg mindig az iskolában rohad es meg dolgozni sem dolgozott egy napot sem, mert tanul.

Bar nekem az a fixa ideam, hogy fiatalon jo családot alapítani (persze ha a körülmények is Megvannak).

2016. jún. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A férjem 37, mai napig utazgatunk, tanulunk, fejlődünk. Sosem kell abbahagyni! (Én 28 vagyok, csak gondoltam, férfit kérdezel.)
2016. jún. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem korfüggő.
2016. jún. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
mi van ha nem akar gyereket? talán kösse föl magát??
2016. jún. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nagyon emberfüggő a dolog, nem tudnék egy ideális kort mondani, csak a saját szemszögemből. Nálam olyan 30-40 között lenne az ideális. Addigra remélhetőleg megalapozom a hozzá szükséges anyagi dolgokat és ismerek is elég ideje egy megfelelő nőt. Valószínűleg már kiélem addigra magam és elég érett leszek.

A dolog relatívsága onnét ered, hogy nem vagyunk egyformák. Ismerek olyat, aki 22 éves, de simán érett a családalapításhoz és a pénz is megvan, meg a barátnő is. Tervezik is a gyereket. De ismerek olyat, aki 40 évesen még mindig alkalmatlan lenne a dologra.

Nekem a fiatal szülőkkel általában az a bajom, hogy nagyon tapasztalatlanok. Látom azt, hogy 25 alatti emberkék tök boldogan összeházasodnak, gyereket csinálnak pár év alatt, aztán megy is a válás, mert nem jönnek ki jól. Egyszerűen 25 éves korára rengeteg embernek még nagyon hiányos az ön és emberismerete. Egy gyerekhez nem elég annyi, hogy épp dúl a láv.

2016. jún. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30 alatt nem hinném. Vagy ha igen, annak később meglesz a böjtje
2016. jún. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!