Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, hölgyek, ömvédelemböl...

Lányok, hölgyek, ömvédelemböl meddig mennétek el ha az életetekröl lenne szó?

Figyelt kérdés

Pl.bevetnétek e fegyvernek tűsarkú cipőt,ha elborul minden akár félholtra is vernének valakit?

Esetleg volt ilyen sztoritok?


2016. okt. 24. 11:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Javítás:önvédelemböl
2016. okt. 24. 11:52
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha az életemről van szó (vagy a gyerekem életéről), akkor bármeddig.
2016. okt. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Igyekeznék nem túlzásba esni (tehát ha pl. valaki a táskámat akarta ellopni, nem nyársalnám fel feltétlenül, hogy meghaljon), viszont ha életről van szó, akkor nincs "bocsánat" - védekeznék ahogy, és amivel csak tudok.
2016. okt. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyira védekeznék,amennyi erõ ki kivánkozna belõlem.
2016. okt. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

"Hello,megkérdezhetem hány éves vagy?"


Nem, mert fogalmam sincs, hogy ennek mi köze a kérdéshez...

2016. okt. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
A tűsarkú a legkevesebb ,és igen akár félholtra verném, ha az életemre tör. Miért ne tenném, ha én nem teszem, megteszi ő velem, vagy valaki mással.
2016. okt. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha az életemről van szó, akkor nem gondolkodom az önvédelem célját szolgáló tetteim helyességén, hiszen a pillanat dönt, milyen mértékben kell védekeznem.


Nem voltam még ilyen helyzetben (nem is szeretném kipróbálni), de olyan helyzetben már voltam, hogy valaki életveszélyes helyzetbe került egy rossz mozdulat miatt, és gyorsan kellett cselekedni, abban a pillanatban ösztönösen cselekedtem, az ijedtség lebénította a tudatomat annyira, hogy ne tudjak minden lehetőséget végiggondolni és mérlegelni, és egyetlen cél lebegett a szemem előtt, mielőbb segítséget találni, körülöttem többen teljesen leblokkoltak, szóval volt, aki teljesen kétségbe volt esve. A lényeg, hogy a mentés sikerült, de teljesen másképp működtem abban a szituációban, mint elméletben a mindennapokban. Az éles helyzet gyors reakciót kíván, mert nincs időd mérlegelni.

2016. okt. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem szoktam magamnál tűsarkút hordani. Arra az esetre, ha megtámadnak van nálam gázspray és karambit. (nem egy olcsó, használhatatlan szar)
2016. okt. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
önvédelemről a túlvilágra is küldeném az illetőt. Aki rám támad az szememben nem egy sajnálható élőlény, nem érzek iránta semmit.
2016. okt. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs tűsarkúm, acélbetétes bakancsom cserébe van, nyilván ilyen esetben használnám, meg mindent, amit épp tudnék (paprikaspray mindig van nálam, jöhetne az illető szemébe marás, és bármi, amit az életösztön egy ilyen szituban épp elődob). Ha az életemet fenyegetné valaki, azt szemrebbenés nélkül akár ki is nyírnám a legkisebb bűntudat nélkül. Vagy nyilván ő engem, ha rosszul sülne el. :/


Szerencsére még senki sem tört az életemre, remélem nem is fog.

2016. okt. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!