Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt, hogy vásárlót eladónak...

Volt, hogy vásárlót eladónak néztetek, vagy titeket néztek eladónak?

Figyelt kérdés

Milyen szitu (szituk) voltak?

Hogyan reagáltátok le?

Ha ti néztetek valakit eladónak aki egy vásárló volt, az mi alapján történt?


2016. okt. 26. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

egyszer így csíptem fel egy csajt.

persze tudtam,hogy nem ő az eladó,de kezdő nyitásnak teljesen jó volt,hogy én belehelyeztem ebbe a szerepbe akkor is ha ellenkezett ellene.

2016. okt. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Velem többször előfordult, hogy eladónak néztek, de ebben semmi különös nincs, ma már kevés helyen van egyenruha.
2016. okt. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Akkor csak nekem vannak negatív tapasztalataim.


Az első még jó pár éve, gimis koromban volt.

Egy nyári szünetben anyuval voltam vásárolni egy CBA-ban.

Ahogy otthon voltam úgy mentem vele, egy rövid nadrágban és egy pólóban (persze cipő meg minden más volt rajtam).


Aztán anyu nagyon sokat válogatott.

Én előre mentem, hogy nyomatékosítsam benne, hogy már elegem van a vásárlásból, és csak úgy álldogáltam kosár-bevásárlókocsi nélkül.


Majd egy nő úgy vett le nem messze tőlem egy árut, hogy jó pár cucc a földre esett.


Tökre ideges voltam, és bunkó módon nem nagyon igyekeztem neki segíteni, és ő maga elkezte helyre pakolni a cuccokat.


Akkor e kib...... qva, valami felsőbb 10 ezer beli ri...anc, így nyilvánult meg: "Jaj, hagyja csak, majd a kisasszony fel fogja szedni, hisz ez a dolga." És mutogatott rám.


És ettől kezdve, ha nem kosztümben, vagy téli nagy kabátban mentem vásárolni (csak úgy átugrottam pl. szabadidő ruhában), szinte mindig "elkaptak".


Az esetek nagy részében szépen és udvariasan érdeklődtek vagy kérdeztek meg tőlem dolgokat, de nekem akkor is tök sza...ul esett, és esik a mai napig is.

2016. okt. 26. 21:24
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

ezek szerint azért esik ez sza-rul neked,mert te ugyanúgy lenézed ezt a fajta munkát,mint a sznob néni.

miért nem csinálsz ebből poént?

aki kérdez tőled valamit azt átküldöd a bolt túloldalára.


hasonló eset még régről.

új lakás,akkor még mindenhol volt vonalas telefon és állandó telefonszám a lakáshoz.

aztán amikor már 1 éve heti 1x tuti keresték telefonon az előttem ott lakót,akkor elkezdtem mondani,hogy sajnos meghalt.

1 hónap alatt megszűntek a telefonálások.

2016. okt. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Életed nagy problémája komolyan. :D


Egyébként még ha van is egyenruha(egyébként CBA-nál speciel van), akkor is a diákmunkások tudtommal nem szoktak azt viselni, hanem kb. úgy néznek ki, mint ahogy magadat leírtad abban a szituban. Engem még nem néztek eladónak, viszont én már kérdeztem meg vásárlótól, merre találom ezt meg azt, de nem kapták fel a vizet, igazából mindketten csak vigyorogtunk egyet rajta, aztán mentünk a magunk dolgára. Pitiáner félreértés.


Azt nem tudom, veled miért fordul elő olyan sokszor, hogy eladónak néznek. Talán a legtöbb ember fejében hasonló mentális kép él az eladókról, mint amilyen te vagy. :D

2016. okt. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék nem nézek le senkit.


Csak amikor azt sem tudom, hogy hol áll a fejem, akkor nem kell még ez is.


Anno, amit írtam, az azért esett rosszul, mert az a bizonyos nő, úgy viszonyult hozzám, mintha egy kapcarongy lennék, és nekem kötelességem lett volna pattani.


Többször volt, hogy itt-ott jártam, még azt sem tudtam, hogy hol a pénztár, és tőlem kérdeztek dolgokat.

Nagyon szívesen segítek nem vagyok bunkó, csak tényleg nem értem, hogy miért mindig engem találnak meg, már kb. 10 éve.


Most ez olyan, (kicsit elferdítve és túlozva) amikor valaki, szinte mindig és minden órán felel, míg a másik kb. sosem.

2016. okt. 26. 22:10
 7/11 Blade Bone ***** válasza:
Volt már, hogy eladónak néztem embereket, de nem volt ebből gond. :) Egyszer történt olyan, hogy egy nő meglátott valamit a kosaramban és kérdezte hogy az merre található, hát útbaigazítottam. :D De akartak már tőlem venni drogot is, meg petárdát. Szóval még gengszternek is néztek már, ami kifejezetten hízlalta a májam. :D
2016. okt. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

jaj ilyen drogos sztori nekem is volt.

diszkóban odajött a jó csaj.

igaz hogy van ekid.

mondom persze.

mennyiért adod?egy ezres...és egy csók.

odaadta a pénzt és felfalta a számat.

aztán bűnbánóan mosolyogva visszaadtam a lóvét és mondtam hogy sajnos nem vagyok díler vicceltem.

ő is mosolygott egyet,elvette a lóvét és rávágott egyet a se-ggemre mintha csaj lennék.

2016. okt. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Blade Bone ***** válasza:
:D
2016. okt. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem ez a dolog sajnos naponta előfordul és engem is tökre kiakaszt :'( .... jah de én eladó vagyok:D
2016. okt. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!