Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mondanátok nekem érdekes...

Mondanátok nekem érdekes személyeket arról a területről, ami titeket érdekel?

Figyelt kérdés

Művelődni akarok. Ismert emberekre gondolok, de olyanra, akit azért nem tanul mindenki általános iskolában. Szóval ne ilyenek jöjjenek, hogy pl. Tesla meg Edison.


Ilyenekre gondolok, hogy pl. zenetörténet iránt érdeklődő ismerősöm hatására tudtam meg, ki az a Farinelli (18. sz.-i operaénekes), és letöltöttem a róla szóló életrajzi filmet.


Előny, ha olyat mondotok, akiről van film vagy regény, vagy legalább érdekes anekdotákat lehet róla olvasni a neten.


2016. okt. 28. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha teged erdeklo teruletekrol gyujtenel ossze embereket?
2016. okt. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Unalmas lenne, mert azokat ismerem. Épp az volna a dolog lényege, hogy szélesítsem a látóköröm, nem igazán értem, mit nem értesz ezen. Minden esetre választ kérek, nem tanácsot.
2016. okt. 28. 21:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Pszichopata sorozatgyilkosok:

Ted Bundy nagyon ismert.

Charles Manson szintén.

A zodiákus gyilkos aki nagyon érdekes.

2016. okt. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi
2016. okt. 29. 00:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Lilith.

Aleister Crowley.

Carl Friedrich Gauss.

Friedrich Nietzsche.

Michail Tal. (Mihails Tāls)

És:

Kacajok és könnyek a paradicsomból |

J. A. Elten Satyananda

2016. okt. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!