Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most én vagyok ennyire béna?

Most én vagyok ennyire béna?

Figyelt kérdés

Kezdem egyre jobban érezni, hogy rajtam kívül mindenki, minden korombeli, osztálytársam, barátnőm, ismerősöm szinte bárhova simán elmegy a városon belül. Kitalálnak valamit az utolsó pillanatban, hogy akkor ide meg oda megyünk, este is akár, de még azt se tudják hogy mivel menjenek és az mikor megy (pl egy busz). Én a mindennapokban nem nagyon tömegközlekedem és a kerületből vagy a környező kerületekből nem mozdulok ki, ezért nem vagyok jártas ebben. Sokan az iskolába busszal, metróval, villamossal jönnek. Ha nekem el kell mennem valahova tömegközlekedéssel egyedül, ahol még nem voltam, akkor mindig minden eszembe jut, mindent pontosan megtervezek, szinte rágörcsölök, hogy mi van ha lekésem, rosszra szállok fel, hülye emberekkel találkozom, eltévedek, nem tudom hol vagyok stb. Az este, sötétben mászkálástól félek is meg nem is. Nem gondolok rosszra de a mai világban ki tudja és nem szeretek kockáztatni. Anyukám is félt, a hülyéktől, a sötétben mászkálástól meg pláne mert ő is sok rosszat hallott főleg a fiatal lányokkal kapcsolatban.

Kicsit nyominak érzem magam vagy hogy is mondjam, hogy mások egyedül mennek moziba, árkádba meg mittudomen hova, én meg már egy kicsi dolgora is ragorcsolok, bizonytalan vagyok

14/l


2016. okt. 28. 21:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem te csinálod jól :)
2016. okt. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!