Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt, hogy a...

Miért hiszik azt, hogy a ronda emberek buták?

Figyelt kérdés
Én ronda vagyok és mindig úgy beszélnek velem, mintha minimum értelmi fogyatékos lennék...

2016. okt. 29. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem senki nem hiszi azt. Legfeljebb, ha ostoba fejet vágsz.
2016. okt. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
miért hiszek hogy a szépek meg buták ?
2016. okt. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Nem a rondasággal van a baj, szerintem te alapvetően kisebbrendűséggel küzdesz a kinézeted miatt, pont ezért sokkal érzékenyebb is vagy minden megnyilvánulásra.

Egyébként pont, hogy sok okos ember rossz kinézetű, mert nekik nem fontos a külsőség, éppen ezért nem is sokat adnak magukra. Minden ronda emberből lehet szépet varázsolni a mai világban, egy jól megválasztott hajjal, nőknél sminkkel, igényes külsővel, jó ruhákkal rengeteget változhatsz pozitív irányba. Ha mindezek mellé még a testeddel is törődsz, akkor már jó úton jársz.

A ronda embereknek nagyon kicsi az önbizalmuk és ez a kommunikációjukon is meglátszik.

2016. okt. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
örülj neki, hogy butának néznek. általában a buta embereket nem nyaggatja senki. sokkal könnyebb élete van a butáknak, még akkor is ha cask megjátsza valaki azt.
2016. okt. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert van benne igazság. Mert ronda emberek tanulatlan, buta, igénytelen meg lusták.
2016. nov. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!