Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti tudnátok miböl 1 millió...

Ti tudnátok miböl 1 millió forint váratlan kiadást fedezni?

Figyelt kérdés

Én szerencsére igen. A bankban meg itthon is van annyi készpénzem.


Most arra lennék kiváncsi hogy ez ma magyarországon mennyire megszokott / gyakori?


Köszönön a válaszokat! :)



2016. okt. 29. 18:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nem, kb ennek a fele a megtakaritasom
2016. okt. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert a megtakarításomnak csak egymilliónak a fele van nekem is meg.
2016. okt. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Igen, van ennyink tartalékban. De utána eléggé spórolósra kellene fogni magunkat, hogy megint tudjunk valamennyit félre tenni.

Én nem bírnék egy kis aranytartalék nélkül nyugodtan élni.

Amúgy szerintem se általános sajnos, hogy az embereknek van Ennyi megtakarítása.

2016. okt. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
15 ezrem van hónap végéig. De legalább tele a hűtő és számlák ki vannak fizetve szóval szerencsésnek mondom magam...
2016. okt. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
79%

Igen tudnék.

És ha én tudnék, akkor nagyon sokan tudnának, mert mi elég kis pénzből élünk, de havi 20ezerrel 4 év alatt összejön több mint egymillió.

Vegyük csak, hogy 1 doboz cigi egyezer Ft, az havi 30ezer/fő ... és vannak családok, ahol mindenki dohányzik.

A rendszeres alkoholizálásról ne is beszéljünk ...

de egyszerűbb sírni, szidni a mindenkori kormányt és menni a segélyért.

Biztos vannak szerencsétlen sorsú emberek, de nem annyian, mint akik annak tüntetik fel magukat.

2016. okt. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Mivel tavaly nyáron lakást vettem, leapadtak a tartalékaim, de azon vagyok, hogy visszaépítsem, a fizetésemből minden hónapban megtakarítok valamennyit.
2016. okt. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy nem tud összejönni. Az a baj, hogy mire egy értelmesebb összeg összejönne, mindig van valami, amire kell alkalmanként egy ötvenes vagy egy százas. És az értelmes összeget már nem 1 millióban mérem, hanem két-háromszáz ezerben.
2016. okt. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
33%
Még sokkal többet is tudnék. De ha úgy veszed autóból is csak újakat vettünk eddig amik 7-8 millióba kerültek úgyhogy az 1 millió nem nagy pénz. Viszont ma Magyarországban a legtöbbeknek nagy gondot okozna a gazdagabbaknak nem.
2016. okt. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Azaz a nagy résznek problémat okozna vagy utána nem lenne tartaléka...
2016. okt. 30. 13:46
 20/22 anonim válasza:
Ha valaki őszintén válaszol azt csak azért lepontozzák mert gazdagabb a többieknél?
2016. okt. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!