Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha megnyernéd a lottót, mit...

Ha megnyernéd a lottót, mit vennél belőle, mire költenéd el azt a rengeteg pénzt?

Figyelt kérdés
Én szerintem úgy konkrétan nem vennék belőle semmit,hanem körbeutaznám a világot,plusz Amerikában minden nevezetességet megnéznék.
2016. okt. 29. 19:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

hm - néhány kis lakást vennék - a szeretteimnek

azután 1 nyaralószerűt magamnak egy csendes helyen

azután szociális célokra fordítanám

hajléktalan-szállókat építtetnék, ahol elzárható őrzött szekrényeik vannak

tehetséges szegény gyerekek taníttatására

Nyaralni is mennék, a tengerhez - több éve sehol nem nyaraltam :(

2016. okt. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Három részre osztanám. Egy a gyerekeknek lekötve, egy részét arra az időre kötném le magamnak, mikor már tudok bánni a pénzzel, ez lenne a két legnagyobb összeg. A maradékot arra használnám fel, hogy megtanuljam kezelni, hogy van pénzem, és elég sok mindent megvehetek magamnak.

Első körben pl. vennék egy szép nagy házat, berendezném, és vennék egy jó kocsit is. Szóval én is biztos beleesnék abba a csapdába, amibe a legtöbb friss milliomos. :) De azért igyekeznék ésszel felhasználni a nyereményt.

Nagyon nagy összegnél akár a kamatokból is meg lehet élni. Kisebb összeg esetén vállalkozást indítanék, ehhez szükségem lenne pár iskolára és szakmai segítségre, és arra nem sajnálnám a pénzt.

2016. okt. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Lakás

Autó

A többiből pedig megvalósítanám az életet amiről álmodok.

2016. okt. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, engem nem érdekel a pénz, mivel van bőven, 20-on éves vagyok és már a fél világot beutaztam. Szóval ha egy 5-ös lottó a nyakamba zúdulna, nem tudnék vele mit kezdeni, inkább valami hasznos dologra fordítanám, olyan embereken segítenék, akik rászorulnak. A pénz nem boldogít, ezt tapasztalatból tudom.
2016. okt. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

attól függ mennyit nyernék. nem mindegy, hogy 500 millió, vagy 2 milliárd.


10%át elverném 1-2 lakásra, kocsira, nőkre, bulizásra, 90%át kis kockázattal befektetném.

2016. okt. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Lényegében lakás és szórakozás. A lakás közel álomlakás lenne számomra. Szórakozás meg sportok, filmek, hasonlók, amikre eddig nem volt pénzem.

A lakásba meg vinném édesapámat is! :D

2016. okt. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Vennek egy lakast magamnak, egyet kiadasra. Kifizetnem a csaladtagjaim tartozasait, elutaznek NY-ba, elinditanam a vallalkozasom es vegul lekotnem a maradekot, a kamatokbol elnek.
2016. okt. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen én úgy érzem hogy a pénz elköltésének leghasznosabb módja az lenne, ha felajánlanám a teljes összeget a kormánynak és a különböző minisztériumoknak, ugyanis ha reálisan nézem a képet, ezek az emberek napi szinten vért izzadva dolgoznak azért, hogy nekünk az átlag embereknek jobb legyen így szerintem megérdemelnék a nyeremény teljes összegét.
2016. okt. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én bevásárolnék a Media Markt-ban vennék rakat notebook-ot meg mobiltelefont. Apple-t mind.


Legújabb Macbook meg mobiltelefont.

2016. okt. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Építenék egy nagyobb, teljesen automatizált házat(a világítástól kezdve a takarításon át a reggeli teáig mindent automatikusan intézne a ház)


Befejezném az egyetemet. Dolgoznék pár évet, megismerném a szakmát rendesen majd alapítanék egy céget.


Jótékonykodni nem nagyon jótékonykodnék(esetleg olyat, hogy munkát adnék a rászoruló ismerőseimnek ahol rendesen kellesz majd dolgozniuk, jó fizetésért). Nem akarom elherdálni hülyeségekre.


Utazás olyan nagyon nincs tervben, majd ha lesz egy komolyabb kapcsolatom akkor együtt felfedezzük a világot.


Megcsináltatnám a fogaimat.

2016. okt. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!