Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen elfoglaltságokat,...

Milyen elfoglaltságokat, hobbikat ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Zongorázni akartam megtanulni.De az egy pár dolog miatt felejtőssé vált számomra.


Milyen hobbit ajánlanátok amit esetleg tanulni kell?

Szóval nem olyanra gondolod hogy például bélyeggyűjtés mert abban igazából semmi érdekes nincs.



2016. okt. 31. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Amatőr csillagászat.
2016. okt. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nyelvtanulás

Írás (mármint könyvírás)

Varrás/fonás/szövés/horgolás

Kreatív hobbi

2016. okt. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Bármilyen nyelv, ami érdekel.

Rajzolás.

Írás. ( bár ehhez tehetség is kell )

Én ezeket szoktam :D

2016. okt. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

úszás, lovaglás

De pár dolgot azért leírhatnál hogy milyen hobbira gondolsz, mivel így konkrétan legalább 200 hobbit lehetne felsorolni

2016. okt. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én most egy kajakot akarok venni. :)
2016. okt. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

-Bármilyen sport. Én pl. kondiztam egy időben és nagyon szerettem, majd most akarom újra kezdeni.

-Egyébként a zongorán kívül is van sok más hangszer.

-A főzés, sütés is egy tipikus tanulós hobbi.

-Tanulhatsz nyelveket is, az talán a leghasznosabb. A munkaerő piacon is előnyt jelent, a világ is kitágul előtted.

-A rajzolás, festés, szobrászat is jó dolg, igaz ide nem árt egy kis tehetség, de sok gyakorlással simán lehetsz átlag felüli. :)

-Illetve nem tanulós hobbik, de szórakoztatóak: olvasás, filmezés, videójáték.

-Talán még az írás ami tanulni kell, illetve tehetség is kell hozzá.

2016. okt. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Online kurzusok. coursera, udacity, kadenze.. az a jó, hogy angolul is nagyon jül meg lehet tanulni így.
2016. okt. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sportok: Biciklizés, kis otthoni kondi film alatt. Rajz ha van arány érzéked, varrás megtanulható és jól is jöhet de csinálhat az ember egyedi cuccokat (táska, naci, felsők stb), szobrászat ami szerintem még jó. A művészeti dolgokban kreativítás kell csak.

El se tudja képzelni az ember mennyi minden megoldható/elkészíthető házilag nem ratyi minőségben is.

23-N

2016. okt. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!


#4

Igazából olyanokra gondolok amiket tanulni/gyakorolni lehet illetve kell.Tanfolyamok vagy valami ilyesmik.


Mondjuk volt egy olyan ötlet hogy amatőr csillagászat.Na az nagyon bejött szerintem azt előbb utóbb ki is fogom próbálni.

2016. nov. 1. 00:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Az írás nem rossz.
2016. nov. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!