Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha látnád, hogy egy meglehetős...

Ha látnád, hogy egy meglehetősen fiatal hölgy/lány összeesne az utcán, akkor mit tennél?

Figyelt kérdés

Segítenél-e neki,vagy csak úgy simán elmennél mellette?


Mindenki véleményére kíváncsi vagyok.


2016. nov. 1. 22:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Mivel nem tanultam elsősegélyt, kerítenék valakit, aki tud rajta segíteni; nem számít, hogy meglehetősen fiatal vagy százhúsz éves.
2016. nov. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
82%
Örülhetsz, ha nem erőszakolnak meg, amíg eszméletlen vagy. A neten mindenki segítőkész, mentőt hív, depressziósokkal barátkozik, szelektíven gyűjti a szemetet, a talált pénzt leadja a rendőrségen... aztán nézz körül az utcákon. Simán átlépne rajtad mindenki.
2016. nov. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sokan közönyösen elmennének mellette.

Akiben van egy cseppnyi emberség, az pedig természetesen így vagy úgy, de segítene.

Egyébként sokat elmond úgy általánosságban az emberi jellemről, hogy akik kijelentették, hogy segítenek, netán negatívan nyilatkoztak azokról, akik közönyösen magára hagynák a lányt, azok mind le lettek itt pontozva. Nagyon messze vagyunk még attól, hogy emberséges világban éljünk.

2016. nov. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Orvos vagyok, akkor is kötelességem lenne segíteni, ha az apám gyilkosa esne össze előttem.
2016. nov. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
48%

Nyilván segítenék, ha te nem ezt tetted, vagy ez egy hót komoly kérdés nálad, akkor paraszt vagy.

És ilyen esetben az sem számít ki hány éves...?

2016. nov. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Megnézném mi van vele, s hogy komolyabb ok miatt esett-e össze. Ha utóbbi, hívok mentőt, ha előbbi akkor távozok miután magához tért rendesen/megbizonyosodtam, hogy nagyobb baja nincs.
2016. nov. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
Aki az apja gyilkosának segítene, az nem ember.
2016. nov. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
24%
Alapvetően segítenék(idáig mindig segítettem). De vannak kizáró körülmények, pl ha az illető roma vagy feltünően drogos/részeg
2016. nov. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
8%

17-es, ő letett egy esküt.


Kérdező, butus vagy. Nem a korodtól függ hogy segítenek-e, hanem a kilóid számától.

2016. nov. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
48%

Nyilván segítenék... nem kérdés. Ez alapvető. Emberek vagyunk...

Aki azt mondja, hogy nem segítene, persze az is elvárja, hogy rajta segítsenek ellenkező esetben...

Kérdező.. nagyon remélem hogy nem valami beteges perverz dolog ez, amiért pont egy fiatal lány szerepel a kérdésedben...

2016. nov. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!