Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Beleszerettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Papp Péter kérdése:

Mit tegyek? Beleszerettem egy kb.20 évvel fiatalabb hölgybe. Én 62 éves fitt, sportos állítólag letagadhatnék 10 évet. A hölgy 42 éves. Még nem kötődünk érzelmileg. (Én beleszerettem) Őt nem tudom?

Figyelt kérdés

Nem szeretném hazugsággal kezdeni, de tudom (félek), hogy a korkülönbség miatt esetleg elriasztja, és nem leszünk egy pár? Megmondjam, vagy majd, ha már összemelegedtünk? Az emberek sajnos könnyen ítélkeznek, de hagy tegyem hozzá még. Az a véleményem, hogy életkor-mizéria nem jó megközelítés egy jó párkapcsolatnak. Teljesen mindegy, mert már találkoztam már idióta, éretlen negyvenessel és teljesen komoly, jó fej 25 évessel is? Ha működik közöttünk minden, és ha közösek A párkapcsolatban mi a fontos? Ez a dilemmám egyik oka! Bizalom, őszinteség,tolerancia vonzalom… Ezeket pedig a kor határozza meg? Ha két ember igazán szereti egymást, akkor nem a különbségen fog múlni, hogy egymás mellett maradnak-e. Egy kapcsolat elején szükség van egy minimális időre, míg a párok összecsiszolódnak. és annak működése nm attól függ, hogy hány év korkülönbség van a két fél között.


Nyilván az ember életstílusát egy részben a kora határozza meg, és talán pont ezért gondolják azt a kritikusok, hogy nem működhet egy olyan kapcsolat, ahol ez eltér. Nekik üzenem, hogy a tolerancia épp úgy fontos egy kapcsolatban, mint a fent elsoroltak. Ha két ember igazán szereti egymást, akkor nem a különbségen fog múlni, hogy egymás mellett maradnak-e.



Szinte minden kapcsolat elején szükség van egy minimális időre míg a párok összecsiszolódnak.


Ez az időszak sok munkát igényel, hiszen mindenkinek engednie kell, hogy két, addig ismeretlen ember, közössé tudja tenni az életének egy részét.


Lehet, hogy egy olyan szerelemben, ahol nagy a korkülönbség, néha kicsit többet kell engedni, de még így sem jelenthetjük ki, hogy egy kapcsolat működése attól függ, hogy hány év korkülönbség van a két fél között.


EZ AZ ÉN MEGMAGYARÁZÓS VERZIÓM! VÉLEMÉNYETEK????



2016. szept. 17. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

(Szerintem tegeződjünk, én vagyok a nő.:) )

Véleményem szerint legyél őszinte, mert ha később derül ki a korod, akkor joggal fogja úgy érezni, hogy becsaptad, és lehet, hogy a korod nem zavarja, ez a tény viszont igen!


Nem a korkülönbség amúgy sem a gond, hanem az eltérő életmód és igények, pont ahogy írod. Ha összeilletek, jól érzitek magatokat együtt, minden téren (hétköznapok, szex, programok, hasonló világszemlélet, stb.), akkor a korotok nem lesz akadály. (Sok 20 éves libánál se akadály, hogy belezúgjon egy 40 éves férfiba, pedig OTT még tényleg sokat számít a korkülönbség.)


Tedd azt, hogy nem görcsölsz ezen, hanem fogadod, amit az élet ad. Ha ezért szakít veled, nem is érdemes ebbe több időt ölni, ha pedig elfogadja, akkor ezen rugózni ennyit. Az őszinteség mindenképp jobb, mint titkolni a korodat.

2016. szept. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%

Hazugság = repülsz.Szerintem igen is számít a korkülönbség,mert mások a célok,felfogás stb.Pláne ebben a korban számít.Mint tudjuk a nőknek 30 felett emelkedni kezd a libidójuk,tehát egy nő 35-40-45 éves korában a legaktívabb szexuálisan.Ellenben azt is tudjuk,hogy a férfiak 45-50 körül csökken a teljesítményük.

Így nem illenétek össze mert ő pont most igényli a kemény,minősêgi szexet,te meg ha az akarat meg is van, akkor sem tudod a megfelelő színvonalat nyújtani.Neked már elég egy összebújás,néhány simogatás,de egész éjjel is bírja ha van hozzá megfelelő partner.


Kutatások szerint is szexuálisan egy 38-40 éves nő 24-25 éves pasival illik össze.

A kolléganőm pont 42 éves, és most költözött össze egy 33 éves férfival.Az ilyenkorú egyedülálló nőismerőseim mind 28-35 éves pasikkal vannak, úgyhogy nem sok esélyed van,mert neki még 20-as és 30-as férfiak is udvarolnak.

2016. szept. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdésben leírtad a választ is."Ha két ember szereti egymást nem a korkülönbségen múlik". Ha nem kérdezett rá,te pedig nem mondtál kevesebbet,nincs hazugság.Gondolom azért látja hogy idősebb vagy,ha nagyon lényeg lenne neki már rákérdezett volna.Hagyd a dolgokat haladni,ne aggódj mindenen.
2016. szept. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%

Ha nem kerdezte, akkor nem kell elmondani, ha megkerdezi, akkor elviccelni a dolgot, ez ilyen egyszeru. Megmondani akkor lehet amikor mar beledszeretett mert utana mar tokmindegy, eppen 100 eves is lehetnel, akkor is szeretni fog,de teny h egy csomo embert riaszt a kor.


Szoval ezt a kerdest sztem vicceld el mindenfelevel, ebben semmi hazugsag nincs, sot tagadas sincs szimplan elvicceles:-)

2016. szept. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nem a tinireszleg
2016. szept. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem is értem, akkor mért olvasod?
2016. szept. 18. 17:06
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem el kell mondani a korodat.Amugy egyetértek nem a kor határozza meg a párkapcsolatot.
2016. szept. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!