Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A lengyelek miért utálják itt...

A lengyelek miért utálják itt Angliában a magyarokat?

Figyelt kérdés

Számos helyen tapasztaltam itt Angliában (raktárakban), ahol a dolgozók és a kisebb főnökök nagy része lengyel, ott ha megjelenik egy magyar (lehet az akármilyen szimpatikus vagy jól dolgozó), rögtön elkezdik utálni és megy a kavarás, áskálódás, a törekvés arra minél hamarabb ki lehessen rúgatni, és a helyére más lengyelt felvetetni.

Ezért is vannak ilyen sokan egyes raktárakban.

És mielőtt valaki azzal jönne, nem a magyarokat utálják hanem velem volt a baj, az nagyot téved. Ez szinte minden ismerősömmel így történt.

Nekem eddig míg Angliába jöttem nem volt bajom a lengyelekkel, otthon jóban is voltam egy párral, itt tapasztaltam csak utálatot a részükről.



2016. nov. 3. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Én ezt nem tapasztalom, nagyon jól kijövök a lengyelekkel (Skócia).
2016. nov. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Konkurenciaharc, irigység, féltékenység, hülyeség.
2016. nov. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Én is dolgoztam kint (autószerelőként), nem véletlen utálják a lengyeleket...meg verik rendszeresen őket. Elviselhetetlenek.
2016. nov. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván ezekben a pozíciókban sem a lengyel intellektus megy, ezért aki ostoba az utálkozik, és primitív szinten éli általában az életét.
2016. nov. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Én viszont a lengyeleket utálom.....Itthon is...
2016. nov. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Én ezt inkább litvánoknál és románoknál tapasztaltam, bár szerintem munkahelye válogatja, én jól kijövök a legtöbb lengyellel.
2016. nov. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Én ezt egyáltalán nem tapasztalom, sőt. Annyira jól kijövök a lengyelekkel, hogy lengyel a barátom is.

20L

2017. febr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
47%
Mi Hollandiában dolgozunk párommal, és itt is túl sok a lengyel... És ahol túl sokan vannak, ott ezt ki is fogják használni... Itt is bunkó g***k, és arra mennek, hogy kijátszanak minket a munkahelyünkről ilyen-olyan sz*rkeverésekkel... Sajnos ezek elfelejtették, hogy anno mi, magyarok húztuk ki a s**güket a sz**ból a világháború idején, amikor mi fogadtuk őket be, amikor a nácik elől menekültek... Ezt nagyon szeretik elfelejteni... Mára már a hála egy cseppnyi utolsó nyomát se látni rajtuk, öntelten pöffeszkednek a főnöki székekben itt is, mint mindenhol és próbálnak kitúrni azzal, aki nem lengyel...
2021. okt. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!