Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 3 hete annak, hogy eltört az...

3 hete annak, hogy eltört az ujjam. Mivel tölthetném el az időt?

Figyelt kérdés
Eddig a kézilabdázás, állataimmal foglalkozás és a tanulás tette ki a mindennapjaimat. A kézilabdázás kiesett, a másik kettőt tudom így is csinálni. Mit tudnék csinálni még, ha rengeteg a szabadidőm? (Már olvasok könyvet, szóval az olvasást nem kell ajánlani.)

2016. nov. 3. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Film nézés, videójátékok (amihez épp nem kell az adott új, vagy könnyen helyettesíthető másikkal).
2016. nov. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretek videójátékozni és filmet nézni sem. Lány vagyok egyébként.
2016. nov. 3. 13:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Találkozz a barátaiddal menjetek el együtt valahová. Ápold a kapcsolataidat.
2016. nov. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Barátokkal traccs party, olvasás, rajzolás (melyik ujjad törött el?), sétálj nagyokat, látogass meg rég nem látott barátokat, rokonokat. Süss finom sütiket, fotózz makróban virágokat, vagy portrékat a rokonokról. Készülj esetleg a karácsonyra, nézegess a neten DIY jellegű ajándékokat vagy dekoriációs ötleteket. Recepteket esetleg a csoki vagy tojáslikőrhöz.
2016. nov. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Barátokkal traccs party, olvasás, rajzolás (melyik ujjad törött el?), sétálj nagyokat, látogass meg rég nem látott barátokat, rokonokat. Süss finom sütiket, fotózz makróban virágokat, vagy portrékat a rokonokról. Készülj esetleg a karácsonyra, nézegess a neten DIY jellegű ajándékokat vagy dekoriációs ötleteket. Recepteket esetleg a csoki vagy tojáslikőrhöz.


Barátokkal fogok találkozni, kézilabda meccsre megyünk. Rajzolni az ujjam miatt nem tudok. (Jobb kezes vagyok, és ezen a kezemen a mutatóujjam tört el.) Sétálni szoktam kutyával, rokonaimmal nem vagyunk jó viszonyban, sütést Édesanyám nem engedi. Fényképezni utálok, karácsony még messze van. DIY videókat nézek, viszont barkácsolni, kreatívkodni nem szeretek.

2016. nov. 3. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!