Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire fontos számodra,...

Mennyire fontos számodra, hogy ne csak meghallgassanak, de reagáljanak is arra, amit mondasz? ( Itt arra gondolok, hogy a saját véleményüket is elmondják az adott témáról)?

Figyelt kérdés
2016. nov. 3. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben. Nekem fontos, hogy segítsenek nekem akikkel megosztom a problémáimat.
2016. nov. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy mindenki elvárja, hogy odafigyelően meghallgassák életének minden apró-cseprő gondját, de mikor eljön az a pillanat hogy az illető személynek kéne ugyan ezt megtennie megmukkani se tud, így tehát mindenki azt várhatja el másoktól, mint amit ő maga adni tud.
2016. nov. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ha már választhatok, akkor dönthessem el én, hogy kérek-e tanácsot, gondolom én. De lehet hülyeség persze... A végén eljutunk odáig, hogy tanácsot meghallgatni és megfogadni is kötelező lesz :D
2016. nov. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy érdekel a véleménye. Különben minek meséltem volna el?
2016. nov. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen elvárom h válaszoljanak/véleményezzék a dolgot amit mondok. Már csak azért is hogy ne álljon a szó. Ezért én is igyekszem mindig reagálni. Még ha nem is tudok érdemlegesen válaszolni akkor is de a végére olyankor mindig oda teszem hogy "de nem tudom" vagy valamit.
2016. nov. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fontos. Tekintve hogy csak akkor osztom meg a gondjaimat ha tanácsra van szükségem. Ezt kivétel nélkül csak a családom adhat nekem, ritkább esetben közeli barát, de olyankor meg is kérdezem amit tudni akarok. Nem csak mesélek bele a nagyvilágba és várom hátha mondd valamit erre. :D
2016. nov. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!