Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki meg mondaná mit szeretn...

Valaki meg mondaná mit szeretnek ebben a You-tube videósban, szerintem undorító amit csinál?

Figyelt kérdés

[link]

Látom,hogy nagyon sokan nézik,de nem értem hogy miért.Igazából néha én is megnéztem egy két videóját,mivel német és én pedig németet tanulok.Viszont ez a legújabb videója engem nagyon kiakasztott,rengeteg ember éhezik világszerte,ő pedig csak úgy pazarolja az ételt,és ezt csak a nézettségért.Nem tudom ki hogy van vele de szerintem ez egyáltalán nem vicces,inkább szánalmas.Ti mit gondoltok erről?



2016. nov. 3. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Korábban nem hallottam róla, ebből is fél percet néztem meg, és nem is fogok vele többet foglalkozni, mert egyszerűen nem érdekel. Teljesen felesleges ilyesmin idegeskedni. Ő talált egy módot arra, hogy különösebb erőfeszítés nélkül némi hírnevet és pénzt szerezzen, ami dicséretes. Neked semmi kapcsolatod nincs vele, nem tudsz változtatni a tevékenységén, tehát összességében semmi értelme annak, hogy nézd és felidegesítsd magad rajta.
2016. nov. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval.Én 25másodpercig néztem.Nem volt szimpi a pali,és elkattintottam.
2016. nov. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1 nyilván a SAJÁT pénzéből vette

2 ha megenné attól még az éhezés megmarad

3 nem az ő feladata felszámolni az éheuést

2016. nov. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem pazarolja az ételt, akkor az éhezőknek több jut? Nem előlük eszi el.


A kérdésre válaszolva, passz. Számomra teljesen érdektelen, mint minden vlogger.

2016. nov. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem vicces szerintem sem.
2016. nov. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint tök nyolc mit csinál azzal amit a saját pénzén vesz. Ha pazarol ha nem: nem fogja megváltani az éhezőket.
2016. nov. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!