Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van pasim, de szeretnék...

Van pasim, de szeretnék legjobb barátnak egy olyan fiút, akivel mindent megbeszélhetek? Ez nem megcsalás szerintem. Van, akinek a legjobb barátja fiú? 16/L

Figyelt kérdés
2015. aug. 4. 20:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%

fiú barátot szerezhetsz, akivel néha mondjuk hetente beszélsz ( ilyen nekem is van )

szorosabb kapcsolatot azért nem ajánlatos mert a srác vagy te tuti hogy többet érez egy idő után , főleg ha annyit beszéltek, a másik meg a pasis dolgaidat nem hiszem hogy szépen egy szó nélkül vidáman meghallgatja , ja és még annyi a barátod se nagyon örülne neki ha egy sráccal lógnál, még akkor se ha tudja hogy nem fogod megcsalni :)

2015. aug. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem találkoznék a sráccal csak neten beszélnénk...
2015. aug. 4. 20:20
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Erre a célra teremtette Isten a meleg fiúkákat. Te is fogj egy ilyet magadnak.
2015. aug. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szívesen lennék a legjobb barátod :)

Amúgy van lánybarátom, aki 2 éve van kapcsolatban, és én vagyok a legjobb barátja (csak, hogy válaszoljak a kérdésre is) :)

2015. aug. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
A pasiddal kell őszintén, nyíltan, bizalmas beszélgetéseket folytatni, amikor szükséged van erre. Nem értem minek ide más. Ja mert ő "csak" a pasid...
2015. aug. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
és van itt olyan meleg srác vagy hetero aki szeretne egy 16 éves, szőkésbarna hajú, magas, sovány, humoros lánnyal barátkozni? :)
2015. aug. 4. 20:31
 7/14 anonim ***** válasza:
Leszbikus nem jó?
2015. aug. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mint írtam, én szeretnék :)
2015. aug. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
a leszbiket utálom, kivéve Zombor Mesit:) ő jófej:) oké, srác írok neked:)
2015. aug. 4. 20:48
 10/14 anonim ***** válasza:

Teis utálod a melegeket?

Nekem írhatsz 16/F :D

2015. aug. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!