Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú bejön és úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú bejön és úgy érzem szerelmes vagyok. Szerintem ő is de nem mer lépni, én meg nem nagyon szeretnék. Mit tegyek? 13L

Figyelt kérdés
Sziasztok!Van egy fiú eléggé bejön gyakran találkozunk, kosaraztunk stb. Barátnőm osztálytársa .Érdekes élőben még nem beszéltünk csak fb-on érzem rajta hogy ő is szerelmes de nem lép.Mit tegyek?Nem merek én lépni.Meg szerintem a fiúnak kell.Ha találkozunk nem merünk egymáshoz szólni, aztán fb-on mindig eltervezzük ketten hogy majd holnap de nem merjük megszólítani a másikat.Velem egykorú...A válaszokat előre köszönöm.

2016. okt. 29. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
ha élően nem mertek egymáshoz szólni akkor ez már eleve veszett fejsze... és FB-n hogyan érzed,hogy szerelmes beléd? ez csakis úgy derülhet ki ha élőben beszéltek!
2016. okt. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ..igazad van.Akkor azt gondolod hogy nekem kéne hozzászólnom?Esetleg lépni?
2016. okt. 29. 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem jól érzed, hogy a fiúnak kell lépni. Tudniillik ha legelőször nem mer dönteni, később sem fog nagyon, amikor már kapcsolatban van és azért az elég kínos tud lenni. Fel kell nőni a feladathoz ☺ te annyit tegyél, hogy mutass nyitottságot, légy kedves vele, ennek elégnek kell lennie.
2016. okt. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ:)

Megfogadom a tanácsod.

2016. okt. 30. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!