Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Komolyan zavarja a pasikat ha...

Komolyan zavarja a pasikat ha egy nő sokat beszél?

Figyelt kérdés

Én imádok fecsegni és ha picit zavarban vagyok mág többet beszélek,vagy ha valakit épp csak megismertem

23N


2016. nov. 3. 18:08
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
58%
Az én pasim.,azért dobott ki ,mert nem beszéltem eleget. Szóval pont összeillenétek.
2016. nov. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. Pláne, ha nem hallom ;)
2016. nov. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten szeretem. :)
2016. nov. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Ha nem hagysz mást szóhoz jutni, még a többi nőt is zavarja. :-)


Én egyébként nem vagyok egy folyton fecsegő nő, még munkát sem szívesen végeznék olyat, ahol sokat kell beszélni. Persze ez nem azt jelenti, hogy egyáltalán nem tudok beszélgetni másokkal, de nincs folyamatos szómenésem. :-)

2016. nov. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Ha fárasztó témái vannak és tényleg folyamat pofázik, az nagyon zavaró tud lenni. Pláne ha kérdez valamit, de nem várja meg a választ, félbeszakít, mindig saját magára tereli a szót... nem szeretem az ilyen embert se férfiban, se nőben.
2016. nov. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
50%
Én ennek pont az ellentéte vagyok férfiban, ezért pont az ilyenekkel jövök ki jól. Megfigyeltem, hogy a fiú és a lánybarátaim is olyanok, akik hajlamosak akár belefojtani a másikba a szót. Tehát a csendesebb valakiknél ez még előny is lehet.
2016. nov. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
49%
Engem zavar ha rohadt sokat beszél össze vissza.
2016. nov. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Akiket nem zavar azok meg kikapcsolnak, az meg téged fog zavarni, hogy beszélsz nekik ők meg leszarják.
2016. nov. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
69%

Utálok olyan lánnyal lenni aki keveset beszél. Szóval igen.. élvezem ha sokat beszél, és be nem áll a szája. Az sem érdekel ha a 40-50%-a csak felesleges locsogás.

A mostani barátnőm is hasonló, ezért jövünk ki jól.

2016. nov. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Engem általában zavar,de férfiban is.Senkit sem ettől fogok érdekesebbnek találni.
2016. nov. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!