Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért nem veszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem veszik komolyan a vékony pasikat?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 9. 22:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mostmár komolyan magamhoz nyúlok.....ezt nem bírom :)
2014. ápr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
te tuti a magas, vékony gyerek vagy XD
2014. ápr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Irjj Upside Down Kingdomnak ,neki mindegy csak sovány legyen.
2014. ápr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Noydra ***** válasza:
Az ilyenek mint te járnak ki utcára?
2014. ápr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
miért jön mindenki ezzel a szövegel...?
2014. ápr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Noydra ***** válasza:
Csefy most ez lett a divat itt. Eddig az alacsony, kövéreket nem vették emberszámba, most a magas, vékonyakat.:D
2014. ápr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
No de próbáltad már az uncsitesódnál?
2014. ápr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
már előre sajnálom az alacsony vékonyakat :D
2014. ápr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A veled egy idős lányok sosem fognak komolyan venni, ha testépítő lennél akkor sem. A lányok hamarabb érnek... testben, a baj csak az hogy ők azt hiszik lélekben és fejben is. Ezért a velük egykorú srácokat gyerekesnek tartják és nem veszik őket komolyan.
2014. ápr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha titeket idegesít akkor én mit mondjak? :D Én is vékony pasi vagyok, de nekem nincsenek ilyen problémáim sőt..

Marha könnyű a testalkatra fogni a dolgokat.. Megsúgom neked, hogy ez közel sem számít annyira mint gondolnád. Ez kb olyan mint lányoknál a mellméret.. Nekem például nincs problémám a csajozással és még csak nem is kell ráfanyalodnom senkire ahhoz hogy összehozzak valamit.

A bajok ilyesmik lehetnek:

-töketlenek vagytok

-ápolatlanok vagytok

-nincs stílusotok

-szarul öltözködtök(kétélű a dolog mert nagyon könnyen hülyét tudsz magadból csinálni ha vékony vagy de ugyanilyen könnyen tudsz előnyt kovácsolni)

-nincs önbizalmatok(igen tudom hogy nekem meg túl sok van de héé.. az hogy beismerem már haladás nem? :D)

-magatokba fordultok

és még lehetne sorolni.

Sőőőt azt is megsúgom, hogy egy vékony pasi lehet nagyon vonzó is. Annyi az egész, hogy nekünk sokkal jobban ki kell aknáznunk a lehetőségeinket.

Meglepődnél mennyi nőnek jönnek be a vékony pasik, és még bele sem számoltam azokat a lányokat akiknek nem jönnek be, de ha jól csinálod bejöhetsz nekik. Maradt egy nagyon kis hányad akinél tényleg kizáró ok hogy vékony vagy.

Mint mondtam én is vékony vagyok, sőt világ életemben az voltam, de mostanra hogy már 20. éve taposom ezt a golyót eljutottam oda, hogy nem csak kiküszöböltem a hátrányokat amik a vékonysággal járnak, de előnyt is kovácsoltam belőle méghozzá nem is kicsit. Pedig én is rengeteget szenvedtem emiatt csak ahelyett, hogy a párnámat áztattam volna inkább azon törtem a fejem mit és hogy kéne csinálni.

Most ott tartok hogy ha lehetne egy kívánságom de csak azt kívánhatnám hogy legyek izmos, biztos hogy elutasítanám.

Jaaaa és még két dolog...

Ne nézz ennyi tv-t(mert ugye onnan jön ez hogy csak az izmos pasik a 'menők'), és ne picsogj hanem addig kísérletezz amíg embert nem faragsz magadból..

2014. ápr. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!