Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan én írjak rá?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan én írjak rá? Miért kell noszogatni a pasikat?

Figyelt kérdés
Tegnap beszéltem egy sráccal cseten, hogy szombaton találkozzunk, és ismerkedjünk meg személyesen. de ma még nem keresett.
2013. máj. 8. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy dolga volt. miért kell azonnal hisztizni?
2013. máj. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Már beszéltetek. Te is nyugodtan ráírhatsz.
2013. máj. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem hisztizek, de minden pasinál ez van, tegnap is én írtam rá
2013. máj. 8. 19:23
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
gondolom nem hagysz nekik időt...
2013. máj. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
fél órányi beszélgetés nagyon sok... ugye?
2013. máj. 8. 19:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Én meg arra várok, h egyszer végre, h a csaj is rám írjon, elég lenne egyszer, már is jobb kedvem lenne. :-/
2013. máj. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
még ezt az IQ-t ami itt van. tegnap ismerkedtünk meg, beszéltünk, aztán írta, neki mikor lesz jó, mert dolgozni fog. de nem ártana egy kicsit ismerkedni előtte, nem pedig akkor benyögni, hogy haló akkor lesz tali vagy nem.
2013. máj. 8. 19:30
 8/9 anonim ***** válasza:
VFárd meg hogy ő irjon rád, lehet, hogy dolga van, és még nem került gép közelébe. És azért randi ey randi, hogy ott ismerjétek meg egymást.
2013. máj. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Manapság úgy van, hogy a pasinak illik, egyenlőség van! Ha akarsz valamit, akkor tegyél érte... még lehet nem érdekled őt annyira vagy félénk, kitudja...


Úgyhogy írj rá nyugodtan, semmi bajod nem lesz tőle!! :)

2013. máj. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!