Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Erre, hogyan kéne reagáljak?

Erre, hogyan kéne reagáljak?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal fb-on beszélgettem (sulis dolgok), majd hirtelen egy meztelen képet küldött magáról. Mint kiderült a pasijának szánta, csak véletlen valamit félrenyomott.

Azt mondta, hogy nem akarja, hogy kiderüljön és töröljem az egész üzenetet. Meg majd hétfőn megakarja nézni, hogy tényleg kitöröltem-e.

A képet mentsem le vagy ne? :D


2016. nov. 3. 18:52
1 2
 1/14 anonim válasza:
Ne legyél köcsöcs!
2016. nov. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem akarom másnak megmutatni, sőt visszaélni sem akarok vele. Csak hát tudod... most ott lebeg az angyalka a másik oldalon meg az ördög, aki azért elég jó érveket hoz fel... :)
2016. nov. 3. 18:57
 3/14 anonim ***** válasza:
Miért, ha azt mondom ne, akkor nem teszed?
2016. nov. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ha megtudsz győzni, hogy miért ne. Akkor igen! :D
2016. nov. 3. 19:06
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez cska rajtad múlik, de ha lemented akkor rejtett fájlként :D
2016. nov. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Verd ki rá... aztán töröld szépen.
2016. nov. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nyilván ezt ő rontotta el, de nehezen tudom elhinni hogy "véletlenül" félre nyomott valamit ;) Lehet meg akarta magát mutatni neked, de így direktbe gáz lenne, és barátja is van, ne gondold róla hogy erkölcstelen... De azért mégis na..elment az a kép.

Ha az ember nem akar valakinek fotót küldeni akkor nem küld. Érdekes módon édesapjának nem küld véletlenül ilyen fotókat? :D Soha?

Szóval nekem fifty-fitfy az esély arra hogy szándékos volt, avagy nem. Én mindenesetre úgy csinálnék mint aki törölte, és nem is érdekli...ha továbbra is történnek hasonló esetek amik "félreérthetők" akkor már legalább tudhatod merről fúj a szél... ;)

2016. nov. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 lio77 ***** válasza:
Töröld le szerintem.Láttad meztelenül,legyen elég ennyi.
2016. nov. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

" Mint kiderült a pasijának szánta, csak véletlen valamit félrenyomott. "


Máskor ne (KHM) nyomjál félre, mert nem korrekt dolog. ;)

2016. nov. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Nyilván ezt ő rontotta el, de nehezen tudom elhinni hogy "véletlenül" félre nyomott valamit ;)"


Pont ma kaptam a barátnőmtől olyan üzenetet, amit a barátjának szánt. És semmi obszcén, csak munkahelyi dolgokról írt, én voltam az utolsó akinek îrt, így véletlen nekem küldte el. Van ilyen, ha figyelmetlen az ember.

2016. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!