Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ilyenkor hogy kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ilyenkor hogy kéne reagáljak, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Voltam egy szülianpi bulin, ahol az egyik fiú, akivel nagyjából 5x beszéltem életemben, magához húzott, és úgy táncoltunk. Többször is. Utána a suliban volt, hogy nem is köszönt, a barátnőmnek pedig azt mondta, hogy én nem akarok beszélni vele. Komolyan azt várja, hogy én menjek oda hozzá? Vagy csak azért nem mer beszélgetni velem, mert a barátaim társaságában vagyok szünetekben? Akarhat egyáltalán valamit?

2015. jan. 7. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért ne tudnál odamenni hozzá?
2015. jan. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézzük másik oldalról. Te oda mennél 6-7 fiúhoz beszélgetni full random? :))
2015. jan. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azért, mert nem vagyok benne biztos, hogy zavarom, vagy nem, s én nagyon szégyenlős típus vagyok!

És ő olyan nőcsábász fajta...

2015. jan. 7. 20:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Hat vonuljal felre talan es bamuljad a csavot
2015. jan. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Nem nocsabasz csak fel es ha odamesz hozza igy fogja beallitani mintha Te akarnal vele jarni es valoszinu hogy beeget a haverjai elott.
2015. jan. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bamuld a seggét.
2015. jan. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!