Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen problémám lehet ha...

Milyen problémám lehet ha elképzelem utazás vagy séta közben a halálomat vagy akár egy balesetet?

Figyelt kérdés

2016. nov. 3. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmilyen.


Ezek intruzív gondolatok szinte mindenkiben felmerülnek néha, teljesen normális, feltéve hogy nem rágod magad rajta naphosszat és nem befolyásol a hétköznapjaidban.

2016. nov. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmilyen. Én is szoktam ilyet. Igazából nem bántasz vele senkit sem fizikailag/mentálisan, s nem akadályoz meg a boldogságod elérésében (vagy tévednék?), szóval nem hinném, hogy bármi komolyabb mentális gondod lenne.
2016. nov. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bevonzod. Ebben én magam sem hittem, de sajnos már hiszek.

Rengetegszer elképzeltem autóba ülve azt, hogy autóbalesetet szenvedek, mentő jön értem és az életemért küzdenek.

A balesetem előtt 10-15 perccel szintén eszembe jutott ez "mi lenne ha" alapon, majd egyszerűen csak megtörtént. Hála istennek nem kellett küzdeni az életemért, de életem legrosszabb élménye volt, amit magamnak okoztam.

Azóta soha, mégcsak elmélet szintjén sem jut eszembe ilyesmi, mert teljesen más elképzelni, mint megélni!

2016. nov. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!