Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy hosszu tortenet alapjan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hosszu tortenet alapjan kernek valaszokat amit a leirasban talaltok, ez megis miert van igy?

Figyelt kérdés

F17(a kerdezo) L21(mar dolgozik)

Szemelyes talalkozas utan rairtam egy lanyra akivel aztan napi szinten 2 hetig 2-3 orakat chateltunk, tobbszor kezdemenyezett Ő is beszelgetest. Kuldott egy topjoyos kupakot hogy ez volt a mai uzenete "randizunk?". Majd talalkozot kertem es az elotte levo 3 napban nem sokat beszeltunk. A talakozon is sokat beszeltunk, fagyiztunk,setaltunk, nevettunk. Majd utana az irasaimra orak,fel napok telnek el mire valaszol pedig sokszor fent van. Nem ertem a helyzetet. Bar a szemem elott az eselytelenseg lebeg :( Lehet ebbol valami meg? Miert tortenik ez? Hogy latjatok a helyzetemet?



2016. aug. 6. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
4 évvel vagy fiatalabb nála. Mégis mit vársz? Talált magának idősebb pasit.
2016. aug. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs baratja mert rakerdeztem es utana masnap o is megkerdezte hogy van e baratnom.
2016. aug. 6. 17:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tetszettél neki, csak nem volt benne gerinc, hogy elmondja :-(
2016. aug. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:'( de nem ertem az egeszet...semmi logika nincs ebben, sok biztato jel erre meg ez lett :|
2016. aug. 6. 18:12
 5/5 A kérdező kommentje:
De ertitek mikor meg nem egy megbeszelt talalkozo volt addig is amikor talalkoztunk beszeltunk. Es tudjatok mi lenne az erdekes ha elhivnam egy konkretan randira es eljonne akkor vegkepp nem ertenek semmit
2016. aug. 6. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!