Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Gyalog a föld körül. Céltalanu...

Gyalog a föld körül. Céltalanul barangolni egyik országból a másikba. Társat keresnék magam mellé aki egyéb vagy más okból eltervezett már egy hasonló parádét. Valaki?

Figyelt kérdés

Történt egy bizonyos dolog(lényegtelen mi ) az életembe ami végett tervbe vettem ezt az a "kis kalandot". Nyilván bizonyos fizikum kell egy ilyen végtelen bolyongáshoz, de "sehova se sietek"... ráérünk.. Szűkölködésre számítani kell hőség/hideg, éhezés/szomjazás, de ha jó Isten is úgy akarja lesz mindig egy segítő kéz felénk.


Ui.:Primitív emberek a degenerált válaszukat kérem tartsák meg maguknak.



2016. jan. 31. 08:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ilyen típusú utazáshoz valószínűleg nem fogsz útitársat találni. De ez nem is baj, mert ha egyedül vagy, akkor az emberek segítőkészebbek.
2016. jan. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát konkrétan nem a magány miatt írtam hanem esetleg sorstársak lennének szívesen befogadnám a tervbe. Persze tudom ezek áldozattal járnak, nem azt mondtam hogy ha valaki pl csak egy rövidebb spanyol vagy olaszországba tartó túrát akarnak annak márpedig végig velem kell jönnie, mert el indult velem, hanem ha esetleg neki van egy konkrét terve egy ideig szívessen látom.
2016. jan. 31. 10:44
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésből nem ez derül ki, illetve ez nem derül ki.

Akkor viszont jobb lenne, ha konkrétumokat írnál. Mikor mennél, merre, hogyan, stbstb.

Ha sorstársakat keresel, akkor legalább azt ki kellene írni, hogy miben legyen sorstárs. Nem lényegtelen :)

2016. jan. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Sorstárs alatt azt értem akik unják a szürkeséget és akarnak valami emlékezeteset maguknak míg lehet..

Terv első fele egy spanyol vagy olasz tengerbe megmártózni.

2016. jan. 31. 10:54
 5/12 anonim ***** válasza:

Spanyol tengerpart??


Melyik nyárra akarsz gyalog odaérni?!

2016. jan. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Napi 20 kilómétert vagyis 5 órát meneteltek a Rómaiak. Ha meghúzták a lépést,akkor 24-et ugyanannyi idő alatt. A többi kell a regenerálódásra,táborütésre,sütésre,főzésre,alvásra,pakolásra.

Tegyük fel menni fog a 25 km/nap tisztázatlan idő alatt/nap. Legközelebbi Spanyol tengerpartra 1000 napba tellene. Nembeszélve,hogy jófajta cipő kell hozzá,és legalább egyszer cserélni kell,mert 2500 kilóméter alatt két párt is elhazsálsz.

2016. jan. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát mivel Budapest-Barcelona kb 2000 km, napi 20 km-el számolva 100 nap.Alig több 3 hónapnál. Révén hogy teljesítménytúrákra járok tisztába vagyok hogy a napi 20 km teljesen kibírható.
2016. febr. 1. 11:19
 8/12 anonim válasza:
Aktuális még ?
2016. febr. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
maximálissan
2016. febr. 26. 20:25
 10/12 anonim válasza:

Írd már le privátba, hogy mire gondoltál, mik a tervek stb. Nagyon érdekelne!

Én már több éve tervezgetem hasonlót.

2016. febr. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!