Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a különbség az egypetéjű...

NikitaDragovich kérdése:

Mi a különbség az egypetéjű és a kétpetéjű ikrek között? Az egypetéjűek azok fiúk, a kétpetéjűek pedig lányok?

Figyelt kérdés

2016. nov. 5. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Legközelebb ne lógj biológiaóráról :D
2016. nov. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Andizsuzsi ***** válasza:
66%
Az egypetéjű ikrek egy megtermékenyült petesejt kettéválásával "alakultak". A kétpetéjű ikrek egy időben fogant testvérek. Az egypetéjűek mindig egyneműek (vagy fiúk, vagy lányok), a kétpetéjűek lehetnek egyneműek és külön neműek is, mint általában a testvérek.
2016. nov. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen az egypetéjűek klónok, a kétpetéjűek tesók, akik ugyanakkor születtek.
2016. nov. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A lányoknak puncija van, a fiúknak meg fütyije. Én még így tanultam anno az oviban gyurmából, de azóta változhatott a dogmatikus tananyag, nem tudom. Tehát kérdező, te szerintem Jean Klón Van Dame-ra gondolsz.

https://www.youtube.com/watch?v=Ii3C8tuM0jM

2016. nov. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát. Sokat segítettetek! :)
2016. nov. 6. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!