Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Neked mi a végzettséged és...

Neked mi a végzettséged és mit dolgozol?

Figyelt kérdés
Milyen feladatokat végeztek, mennyi fizetésért? Mit tanultatok? Nekem mostanában pályát kéne választani ezért gondoltam hogy jó lenne meghallgatni pár ilyet. Köszi előre is!:)

2016. nov. 5. 17:58
1 2
 1/18 anonim válasza:
Tudom,nem ez volt a kérdés,de a mai világban az informatikus szakmával nem tudsz mellé nyúlni (már ha van hozzá kedved)
2016. nov. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Informatikai rendszergazdának tanulok, leérettségizem, megyek okj-ra és utána újságírást szeretnék tanulni egyetemen.

Az informatikus egy mentőszakma, mely mindig szükséges lesz a mai világban, az elektrotechnika és az informatika már soha nem fog visszafejlődni, ezért ez egy biztospont lesz az életemben, ha nem jönne össze a nagy álmom.

2016. nov. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem van egy mechatronikai technikus vizsgám, ezzel egy gyárban dolgoztam karbantartóként egy évig, havi nettó 220e-ért. Most egyetemre járok mechatronikai mérnök szakon.
2016. nov. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Manapság nagyon megéri gépész/elektrotechnikai mérnöknek és informatikusnak tanulni, mert ezek mindig kelleni fognak és elég könnyű elhelyezkedni is.
2016. nov. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én nemrég fejeztem be a szakács szakközép sulit szerbiába. Most szegeden élek, esti gimibe járok, hogy egyetemre mehessek majd és mellette szakács kisegítőként dolgozok egy ételbárba. 500ft/h, de ez még csak ilyen próba idős fizetés.

Ez mellett programozni is tanulok, ezzel nem szeretnék munkába állni, ez csak ilyen hobbi.

Viszont ne a fizetés miatt válasz pályát, hanem azt csináld amit szeretsz és sikeres leszel.

Én pl a főzést is csak hobbiként űzném, nem fogom ezzel a munkával leélni az életem, ez csak átmeneti :)

2016. nov. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%

Én óvónő vagyok és óvónőként is dolgozom. Németországban. Szóval itt kinn megéri, az átlag óvónő bér 1200-1500 euró amiből azért szűkösen de el lehet idekinn lenni. Mivel magánoviban dolgozom így én e fölött dolgozom,mert angolul dolgozom (jó mi? Egy magyar óvónő németországban angolul tanítja a gyerekeket)

Mo-on nem érné meg és itt sem a legjobban fizetett szakma. Viszont nagyon szeretem csinálni!

Ha rám hallgatsz,olyat választasz amit szeretsz csinálni,mert a munkahelyeden fogod életed 1/3át vagy még többet eltölteni.

Jelenleg amivel egyébként jól lehet keresni az,ha tudsz nyelveken. Tehát bármit is választassz,hasalj rá 2-3 nyelvre. Idekinn alap,hogy mindenki felsőfokon beszél angolul meg mellette még 2 nyelvet. Szóval én magyar,angol és német nyelvtudással kb alapnak számítok.

2016. nov. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Elektromos gép és készülékszerelő szaknám van. És cnc gépbeállítóként dolgozok. Havi netto 250-300ezer-ért
2016. nov. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nagy vonalakban az egyik végzettségem informatikával és nyomdaiparral kapcsolatos, a másik szerszámokkal és műszerekkel, emellé jön egy érettségi és egy jogsi (b).

A legjobb havi bevételem (normál+maszek) kb 8 éve volt, ez havi 300 ezer nettót jelentett, kb 3 éven keresztül. Ezt megelőzően a 2000-res évtől minimálbér felett kerestem kicsivel, minden évben kicsit többet, alkalmazottként. Előtte tanultam.

2016. nov. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
57%
Matematika tanár vagyok havi nettó 194 ezerért. Ímádom csinálni igaz a közgazdász haverom perveznek tart ezért.
2016. nov. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Autótechnikus a szakmám. Jelenleg szerelőként dolgozok, havi 120-ért, de ez még nagyon kezdő fizetés és sokat fog nőni.
2016. nov. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!