Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Neked mi a végzettséged és...

Neked mi a végzettséged és mit dolgozol?

Figyelt kérdés
Milyen feladatokat végeztek, mennyi fizetésért? Mit tanultatok? Nekem mostanában pályát kéne választani ezért gondoltam hogy jó lenne meghallgatni pár ilyet. Köszi előre is!:)

2016. nov. 5. 17:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

érettségi után 2 évet el**tam egy környezetvédelmi és vízügyi technikusi képzésre.. soha nem tudtam benne elhelyezkedni. Lettem áruösszekészítő, majd elvégeztem egy gyógymasszőri képzést.. ezzel max közalkalmazotti fizetést érhetnék el főállásban.


Most egy iratraktárban dolgozom, adminisztrátorként. Mellette másodállásban üzemel 3 weboldalam. Néha masszírozok, ha beesik 1-2 vendég.

2016. nov. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

#1


Ez csak félig igaz.Nem mindegy hogy az ország melyik régiójáról beszélünk,ugyanis míg Pesten könnyen el lehet helyezkedni vele addig pl az ország keleti részén nagyon nehézkesen


A kérdésre válaszolva info-hálózattelepítő szakmám van,de nem tudtam vele sehol se elhelyezkedni.Így most ismerős által betanított nyomdász vagyok,igaz nem ez a szakmám

2016. nov. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
9%

Én hivatásos állatvédőként végeztem, de nem dolgozom a szakmámban, mivel illegális hentesként szét, Aszom az állatok agyát naponta százával, és természetesen a húsevő emberek nem cinkosok ebben. Olyannyira hülyére keresem magam, hogy okos és jóságos lettem tőle. Éjjjjen a pacalpűűűrköttes, meee az joúú! Büszke vagyok magamra, csak úgy dagad a mejjjjem!


Na, megyek dógomra, meee cóóóógaamas vajok, áldozatos munkát végzek mindennap, még vár rám egy halom állat ma is, hogy kimutassam empátiámat és szeretetemet irányukba, höhö. :) Nem hiába dűnnek neköm a csajok az ágyba, a!


Há kicsinyt összezsírottttuk mosss is de hát az meg az ágy, ha. Na há megy ez így, ijjnye. De amúgy.


Nos, úgy vélem, kifejezetten adekvát választ adtam a disztingvált kérdésére a kedves kérdést eszközlő illető számára, logikailag megfelelően szintúgy alátámasztva értékes és tartalmas, jóindulatomat és filozófiai érzékenységemet kifejező mondanivalómmal egyetemben. Melyikbün melyikbün... há az eltén na há!

2016. nov. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Orvosi diplomám van, orvosként dolgozom. 135 ezer forint a nettóm, bár ebben nincs benne az ügyelet. Azzal együtt talán lesz 170 is..:D
2016. nov. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Infos palyat valasztottam volna, de akkor es igazabol most is a fatter szerint a "komputer hulyeseg", igy az o regi almat akarta megvalositani, mozdonyvezeto, igy beiratott egy vasutas suliba. Persze nem lettem az, es nagy szukseg nincs a gepeszlakatos szakmamra.

Jobb melo hijjan fizetett katona vagyok, bar nem banom, jobban fizet mint az eredeti szakmam. Nagyon light-os titkarno feladatom van, csak koromreszeles helyett fel napot tv-t nezek.

2016. nov. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Komolyan orvosi diplomával 130 ezer a fizud?! Szégyen ez az ország... Hát öcsém online bulvárlapnál 160 nettót keres kezdőként:"D

Kitartást és köszönet..

2016. nov. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tényleg annyi. Persze nem akarok hazudni, vannak olyan orvosi területek, ahol jóval többet fizetnek, mert van ilyen meg olyan pótlék. Mikor sürgősségin voltam 3 hónapot (kötelező gyakorlat minden rezidensnek), akkor több, mint a dupláját kaptam ennek az összegnek. Örömtáncot is jártam minden fizunapkor:D Egyik haverom anesztesként is megkap kb. 200-at. De az alapbére minden rezidensnek 135 ezer forint, nekem meg pont úgy sikerült beleválasztanom, hogy az ügyeleten kívül semmi pótlékot nem kapok, és még az ügyeletet is kur*aszarul fizetik...:D

És igazán kedves tőled, hogy értékeled azt, hogy van orvos, aki így is marad:)

2016. nov. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Óvónő vagyok az előbbről"

Leszakad a pofám,hogy óvónőként kétszer annyit keresek itt németben,mint egy aneszteziológus otthon. Nem az a baj,hogy én itt ennyit, hanem hogy otthon ennyire keveset kapnak az orvosok.

Mostmár tényleg értem,hogy miért jön ki mindenki. Én nem a pénz miatt jöttem hanem a párom miatt,de így az előttem lévőket végigolvasva nem is vagyok olyan rossz helyen.

Ki vagyok most nagyon akadva magyarországra....

2016. nov. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!