Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen végzettséged van? A...

Milyen végzettséged van? A szakmádban dolgozol? Mennyire kapcsolódik a mindennapi munkád a szakirányú tanulmányaidhoz? Meg vagy elégedve a munkáddal?

Figyelt kérdés
2015. nov. 8. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gepeszmernok

Igen

Teljesen

Nagyon is.

2015. nov. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szakács, Kereskedő-vállalkozó, Geográfus Bsc (terület és településfejlesztő, megújuló energiaforrások szakirány), minősített pályázatíró.


Igen, szeretem ezeket is csinálni. Ráadásul így nem annyira monoton. Mind kapcsolódik hozzá, mivel mindegyik tevékenységi, vagy munkaköröm és aktív vagyok benne.

2015. nov. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2015. nov. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

biológus

munkanélküli

nem

2015. nov. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvtanári végzettségem van, de már nem tanítok. Fordításból élek, és nagyon szeretem.
2015. nov. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mérnökinformatikán végeztem.

Igen.

Nagyon sok mindenben.

Teljes mértékben.

2015. nov. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Környezetvédelmi technikus, szoftverüzemeltető, gyógymasszőr


Nem, nem a szakmámban dolgozom.


Semennyire.


Elvégzett munkámmal igen, fizetéssel viszont nagyon nem!

2015. nov. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm aki válaszolt? És aki nem a szakmájában dolgozik, ő hol tudott elhelyezkedni?
2015. nov. 8. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!