Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan reagálnátok / mire gondolnátok, ha egy amúgy szimpatikus pasi ezeket csinálná?

Figyelt kérdés

Minden egyes pontra külön szeretném a véleményeket, és esetleg az egészre egy közös benyomást is.


A fiú haverjaitokkal mentek valahova, és találkoztok az egyiknek az ismerôsével, aki a bemutatás után csatlakozik is hozzátok. A srác szimpatikus, nagyon jókat beszélgettek vele, tényleg bejön, de:


- bemutatkozásnál a fiúkkal kezet fog, de nektek nem nyújt kezet, nem hajol oda puszira, csak távolságtartóan biccent.

- amúgy is láthatóan kerüli veletek a testi kontaktust.

- a végén viszont mondja, hogy szívesen találkozna veletek újra, akár kettesben is, de nem elkéri a számotokat, hanem ô megadja a sajátját.

- mondjuk lesz a dologból randi, elmentek valahova, de nem enged titeket elôre, ha bementek valahova, hanem láthatóan direkt elétek lépve ô akar mindenhova elôbb bemenni.


2016. máj. 29. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy szegyenlos azert keruli a testi kontaktust.

A hagyomanyos illemtan szerint a ferfiak mennek elol amikor bemennek valahova, kifele pedig a no. Lehet hogy ezt koveti.

2016. máj. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen helyzetben kb 4 evvel ezelott.. De hamar leleptem. Nem volt hozza eleg idegzetem. Ez helyzetfuggo.. En nem varom el hogy rozsaszirmokat szorjon elem az utcan vagy ahol jarok, de azert bizonyos dolgokat elvarhatok. Kis udvariassagot. :D de persze nem kell sznoboskodni az sem jo
2016. máj. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

- Nem esne jól, hogy nem akarna kezetfogni. Automatikusan nyújtanám a kezem, ha elutasítja akkor elkönyvelem egy parasztnak.

- A kézfogást leszámítva nem zavarna, hogy nem akar testi kontaktusba lépni velem. Nem vagyok egy ölelkezős, megérintős fajta. Igényem sincs arra, hogy ilyesmit kapjak.

- Nem szoktam idegenekkel elmenni sehova, nem valószínű, hogy találkoznék vele, a számát meg egy-két napon belül kitörölném.

- Felőlem mehet előre, az illem szerint is így kéne, meg akkor legalább ő deríti fel a terepet. Ha tele van a hely orkokkal, akkor szól és máshova ülünk be.


Amúgy gondolkodnék rajta, hogy miért ilyen. Valami PUÁ-s taktikát sejtenék a háttérben, vagy további furcsaságokat keresnék a viselkedésében.

21/L

2016. máj. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2es: ebben az esetben melyik pont lenne az, amelyik számodra idegölö?



#3as: a felé nyújtott kezet elfogadja, de az látványos, hogy míg a srácoknak automatikusan nyújtja a kezét, a nô felé abszolút nem kezdeményez semmilyen kontaktust - tehát csak azokkal a lányokkal fogott kezet, akik nyújtották neki.

Miért gondolod, hogy ez valami PUA cucc?

2016. máj. 29. 13:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért fordult meg a fejemben a PUA, mert abban van ilyen "érezze a nő magát megtisztelve, hogy egyáltalán emberszámba veszem" mentalitás. A kézfogásos dolog, hogy magától nem vevő rá, meg tulajdonképpen minden bekezdés arra enged következtetni, hogy nem is érdeklem, amivel önmagában nem is lenne bajom, de így, hogy szeretne velem még találkozni, elég furcsa. Most vagy taktikázik, azt érezteti velem, hogy leszar, szóval érezzem magam megtisztelve, hogy megadta a számát, vagy egyszerűen csak félénk és rám bízza a továbbikat. Esetleg a harmadik lehetőség, hogy szokás szerint megint feleslegesen kombinálok és mindenbe belemagyarázok dolgokat. :D
2016. máj. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

- A testi konkaktus idegen emberek között mióta elvárás? Bennem semmiféle ingerencia sincs, hogy idegenekkel kezet fogjak, megpusziljam őket vagy egyéb okból hozzájuk érjek. A legközelebbi ismerőseimmel sem szoktam ilyet, kezet fogni is csak akkor ha a másik nyújtja és az illem úgy kívánja hivatalos közegben.

- A számmegadással sincs semmi baj, az már egyéni szocprobléma, hogy én nem szeretek telefonálni senkivel, meg nincs soha annyi pénzem rajta, hogy ott ismerkedjek, csak a vészhelyzetekre. Ezt valószínűleg megmondanám neki, és ha nem kötne kompromisszumot, akkor az ő baja.

- Az utolsóról dereng hogy valami etikett mánia, hogy a férfi majd előre megy és jól felméri a terepet. Őszintén szólva ez baromi idegesítő, egyáltalán nem érdekelnek az ilyen cuccok és nem szeretem ha valaki túlerőlködi, nem ettől lesz az ember normális. Nem kell tolakodni meg semmi, az megy be előbb aki közelebb van az ajtóhoz, aztán ennyi.

2016. máj. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem illetlen egy lánnyal kezet fogni. De egy ismeretlen csajjal nem fogok azonnal első alkalommal puszilózni :/

De én előre engedném, bárhová megyünk. +Kerülnén a testi kontaktust, mert nem akarok nyomulósnak, illetlennek tünni.

2016. szept. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!