Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha olyan szorult helyzetbe...

Ha olyan szorult helyzetbe kerül az életem, amin egyenlőre nem áll módomban változtatni, de a stressz már megöl, hogy vészeljem át?

Figyelt kérdés
Nem szeretném túlrészletezni, de haldokló párkapcsolat, rossz anyagi és családi körülmények spiráljába kerültem ahonnan nem tudok kilábalni egyenlőre, mert olyan szinten meg vagyok lőve, hogy hiába dolgozok, a fizetésem nem elég arra , hogy magam mögött hagyjam azokat az embereket akik lehúznak és gyilkolják az idegeimet. Muszáj együtt élnem vagy a párommal akit már szinte utálok, vagy a megkeseredett energiavámpír, önsajnáltató anyámmal es az alkoholista nevelőapámmal, akik rádásul még ATM-nek is néznek. Röviden ennyi. Pénzt kell gyűjtenem és valami megoldást kitalálnom, hogy ki tudjak törni ebből. Viszont a körülmények annyira stresszelnek, hogy idegileg ki vagyok bukva már nagyon. Apróságokon úgy felhúzom magam, hogy százezer lesz a vérnyomásom és az indulataimat már csak nyugtatókkal tudom úgy ahogy kordában tartani, ami nagyon nem jó. Az agyam folyton kattog, nemigazán tudom kikapcsolni, és ez megőrjít. Mi a teendő ilyen esetben? hogy növeljem a stressztűrő képességemet, mielőtt tényleg valami baj lesz?
2016. nov. 8. 10:31
 1/1 anonim válasza:
Menj ki egy kis időre sétálni ,fújd ki magad gondold át az egészet és kezdj tiszta lappal
2016. nov. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!