Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek, milyen emberek...

#patkány kérdése:

Szerintetek, milyen emberek látogatják ezt az oldalt?

Figyelt kérdés

2016. nov. 8. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:

A társadalom minden rétegéből és minden korosztályból vannak ezen az oldalon.

De sok a troll is.

2016. nov. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Na, ez egy nagyon jó kérdés! Már vártam, hogy egyszer valaki megkérdezze. Bár lehet, hogy volt más hasonló kérdés máskor is.

Szerintem nem lehet általánosítani, mert kb olyan a kérdés, mint hogy milyen emberek élnek Magyarországon. Mindenféle. De az biztos, hogy rengeteg fiatal. És rengeteg retardált. És rengeteg retardált fiatal. Nem akarok senkit megbántani, de a mai 12-18 évesek úgy tűnik, internet nélkül teljesen életképtelenek lennének. És ami rosszabb, még az internetet sem tudják használni, gyakran itt tesznek fel olyan kérdéseket, amikre pár másodperc alatt megtalálnák a választ a Google-ben. Azon kívül sokan csak társaságot keresnek itt, és csak úgy muszájból írnak ki kérdéseket, hogy interakcióba lépjenek valakivel.

2016. nov. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2-es, kihagytad azokat a fiatalokat, akik a házi feladatukat akarják mással megcsináltatni, főleg a kötelező olvasmányok elolvasását. Kedvencem, aki még a Rejtő könyvből is itt kérdez!

Hogy a kérdésre is válaszoljak, aki kíváncsi, segítőkész /ez a trollokra természetesen nem vonatkozik/, és sok szabad ideje van. Szerintem.

2016. nov. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát érdekes lenne egy szociológiai tanulmány (egyetemisták,figyelem,jó szakdoli téma), a végeredménnyel egy diagramon feltüntetve. Hálás köszönet érte!
2016. nov. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenféle ember.
2016. nov. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Jóindulatú bolondból is sok van,mint pl.én.
2016. nov. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok olyan ember aki lenéző és imádja szidni a mai fiatalokat, de vannak vicces, jófej, segítőkész emberek is.
2016. nov. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!