Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt a témakört témakört nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a témakört témakört nem látogatják "átlagos" emberek?

Figyelt kérdés

Lassan fél-egy éve szoktam nézegetni ezt a honlapot. Kezdetben azért kezdtem el, mivel nem barátkoztam lányokkal, csak fiúkkal, és érdekesnek tartottam, hogy más lányoknak milyen problémáik vannak a párkapcsolataikban, vagy úgy amúgy?


Aztán feltűnt, hogy rengeteg fiú tesz föl olyan kérdéseket, hogy minden lány ribi, és egyéb általánosítgatás. Persze ez mindkét nem részéről adott, először nem is érdekelt, mondom 1-2 ilyen mindenhol van, de feltűnt, hogy olyan, mintha ide lassan már más nem is járna, csak a megkeseredett, szerencsétlen fiatalok, akik semmilyen formában nem hajlandóak ezen változtatni.


Hozzáteszem, számomra ez azért érdekes, mert én nem vagyok egy nagy szám csaj, de sosem volt gondom azzal, hogy pasizzak, és rengeteg - de tényleg rengeteg - hót átlagos, vagy még akár kicsit egyszerűbb, csúnyább fiúval beszéltem/ismerkedtem/barátkoztam már, néha helyesebbekkel, tényleg vegyesen bárkivel, számomra mindegy volt, de soha egyetlen egy srác sem panaszkodott olyasmikről, mint amiket itt írnak nap mint nap. Tényleg senki, még a legrondább ismerősömnek is tök aranyos barátnője van. Nem vicc!


Nyugtassatok meg, hogy ide azért jönnek olyan emberek is, akiknek az életük egyébiránt rendben van, csak érdekesnek találja a honlapot? És most átlagos, hétköznapi, egyszerű fiúk-lányokra gondolok.


20L


2012. jan. 1. 19:07
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Hupsz, kétszer írtam le, hogy témakört. Bocsi.
2012. jan. 1. 19:07
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
Aki átlagos, az dug, aki meg nem az itt veri magát ezen az oldalon.
2012. jan. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
A megfigyelésed helyesnek bizonyul mert ahogy látom mostanság rengeteg önbizalom hiányos fiatal jár ide akik szánalmas módon mindig az ellenkező nemben keresik a hibát. Csupán azért mert az illetékes személyt éppen kikosarazták átvágták vagy lekoptatták de mivel ezt az agyukkal nem képesek felfogni,hogy ebben semmi rossz nincs pusztán annyi hogy a közös szimpátiát nem találták meg így hát jönnek ide vinnyogni,hogy az összes fiú egy szemét köcsög és az összes lány ribi !
2012. jan. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Volt már ilyen kérdés egy párszor.

Én soha nem írtam olyat, hogy a lányok qrvák, ribancok. Nem is sírok itt, hogy miért nincs barátnőm. Unaloműzésből járok ide, próbálok segíteni a normális kérdezőknek, meg nevetni az idióta felhasználókon.

Néz nélkül meg mindenkinek nagy a szája. Akármilyen kérdést kirak, mert úgyse tudjuk meg ki az. A való életben ez nem így megy.

2012. jan. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
javítás: *Név nélkül...
2012. jan. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Jó oké, van ilyen is, ezekről meg is van a véleményem, de szimpla, átlagos emberek nem is járnak ide?
2012. jan. 1. 19:14
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, amit itt látsz az a szorongás kezelésének egy formája. Az oldal anonim, így mindenki elsírhatja nyugodtan a bánatát anélkül, hogy csorba esne a tekintélyén. Lehet, hogy azok között a srácok között akiket te ismersz, is vannak olyanok, akik hasonló problémákkal küzdenek, csak nem akarnak téged zavarni a problémáikkal. Továbbá a lányok szapulása egy teljesen normális normális énvédő mechanizmus, áttolás a neve. Szintén a stressz és a szorongás levezetése, valamint az egyén védelme a szerepe.
2012. jan. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Mért én szerinted mi vagyok ha nem sima egyszerű átlagos ember ?
2012. jan. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Jó, de akkor ezek szerint te nem közéjük tartozol, mármint a kesergős emberek közé, úgyhogy kell lennie még pár normális embernek is.

Erre voltam kíváncsi. Köszi

2012. jan. 1. 19:16
 10/18 anonim ***** válasza:
46%
De mi az, hogy átlagos??? Az az átlag amiből a legtöbb van? Akkor ilyen vasalt, festett hajú fiúcskákra gondolsz, vagy mi?
2012. jan. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!