Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokan mondják azt, hogy az...

Sokan mondják azt, hogy az embernek igazából két élete van. Az egyik az, amit él, a másik pedig az, amit akar. Ezek gyakran okoznak 'konfliktust'. Mit gondolsz erről? Nálad jelen van ez?

Figyelt kérdés
2016. nov. 8. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Álmodozni álmodozok, de tudom, hogy az nem a valóság. Aki nem tudja megkülönböztetni a kettőt, az már mentális problémákra utalhat.
2016. nov. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én teszek azért, hogy megvalósítsam a céljaimat, amit akarok. Szóval oké, nem csettintésre, de idővel azért elérem, még ha nehézségekbe is ütközök, van úgy, hogy bosszankodok, és van úgy, hogy siettetném az időt, de a megoldáskeresés híve vagyok, se nem konfliktuskerülő, se nem konfliktuskereső. A konfliktus ott van, ha akarom, ha nem, számomra ez egy megoldandó feladat.
2016. nov. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

" ...Nálad jelen van ez? "


Nem, nincs jelen.

Vannak vágyaim, vannak céljaim, a megvalósításukhoz reálisan felmérem a lehetőségeimet és megvalósítom őket.


... de kérdezz inkább skizofréneket, jól el fogtok beszélgetni! :)

2016. nov. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, kiknél van ez jelen? Akik csak sóhajtoznak az álmaikról, de a kisujjukat sem mozdítják a megvalósításukért.
2016. nov. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Igen, én például gazdag és boldog életet szeretnék élni, de ehelyett csóró vagyok és szomorú. :(


30/N

2016. nov. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozom, azért az életért, amit szeretnék, nem egy földtől elrugaszkodott dolog, ezért szépen lassan egyre közelebb jutok hozzá. :) "Konfliktust" annyiban okoz, hogy rengeteg munka kell hozzá, de mindig mikor egy lépéssel közelebb jutok érzem, hogy megérte. :)
2016. nov. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Konfliktust természetes hogy okoz.


Elképzelni mindenki el tudja magát egy jobb életben, de a valóságban tenni is kell érte, és sokkal behatároltabbak a lehetőségek is.

2016. nov. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

En pl a valosagban kapcsolatban vagyok egy sraccal, akit nagyon szeretek, mint barat, de ennel tobbet soha nem fogok erezni iranta, kiraz a hideg, ha meg kell csokolnom. De elvesziteni nem akarom.

Az almaimban meg az exemmel vagyok, akivel a valosagban soha nem leszek. Ez van. Ezert alszok allandoan. A tudatos almodas jo dolog.

2016. nov. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 dq ***** válasza:
#8 WAT
2017. márc. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos ez a konfliktus adja az egész életem lényegét. Az álomvilágomban egy sikeres, csodálatos, elismert, kiváló és boldog ember vagyok- a való életemben pedig egy senki. De reménykedek, hogy a következő életemben talán majd jobb lesz.
2021. okt. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!