Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mert van az hogy egy ideje...

Mert van az hogy egy ideje egyszeruen keptelen vagyok tanulni, oszpontositani? Regen 4es vagy annal jobb atlagom volt. Mostanaba pedig ha belekezdek a tanulasba 5perc utan odavagom mert ugy erzem megourlok.16L

Figyelt kérdés

2016. nov. 9. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
ezt mint ha én irtam volna :D 21/f Legrosszabb mikor nincs is kedved hozza, es tudod, hogy semmi értelme sincs a tanulásnak...
2016. nov. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bazki én nem is szoktam tanulni :/
2016. nov. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

- mert kamasz vagy

- mert szerelmes vagy

- mert nem neked való iskolába jársz

- mert nem szereted azokat a tantárgyakat, amiket tanulnod kell (lásd: előző pont - menj másik suliba, ahol másféle tantárgyak (is) vannak)

- mert nem szereted a tanáraidat

- mert maximalista vagy, és igaziból a saját maximalizmusod az, amiből eleged van (lásd be, hogy 4-es átlag alatt is van élet)

- mert túl vagy terhelve és/vagy nem jókor kezdesz el tanulni (előbb pihenj suli után, csak később kezdj bele, amikor már pihentebb vagy, akkor könnyebben tudsz tovább koncenrálni)


Milyen suliba jársz egyáltalán? Sima gimi?

2016. nov. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!