Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a barátnőmmel...

Mit tegyek, ha a barátnőmmel ilyen szörnyű módon bánnak az iskolában?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel egy iskolába járunk, de különböző szakra, és szoktam tőle hallani, hogy a sokszor zaklatják a fiúk a facebookon, és ezt eltudja intézni könnyen a barátnőm. Ám van egy 13. osztályos gyerek, aki képtelen türtőztetni magán, és a barátnőmet folyton zaklatja, kötözködik vele, erőszakoskodik, hogy feküdjön le vele, és fogdossa intim helyeken. Mit tegyünk, hogy kiiktassuk, és többet ne zaklassa a barátnőmet?

A kapcsolatunk titkos, nem szeretnénk ha megtudná más az iskolában, mert hamar kinéznének. Tudom, ez eléggé hülyeségnek hangzik, de az osztályom főélen viszi ezt, hogy kinéznek azért, mert az vagyok aki. Szeretek tanulni, mindig pozitív vagyok, szeretek segíteni másnak, és intelligens vagyok, és nem vagyok elég gyerekes, de ha még ezt megtudnák, akkor hozzám sem szólnának. Ugye milyen őrülten hangzik? De sajnos ilyen.


A lényeg, hogy tudnánk kiiktatni azt a gyereket, hogy ne tudódjon ki a kapcsolatunk, és minden rendben legyen? Sok ötletem van, de szeretném az idősebbek, esetleg olyanok véleményét is meghallgatni, akik már tapasztalták!


Előre is köszönöm szépen, nagyon sokat segítenétek ezzel!

18/F



2016. nov. 10. 16:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Csak nem mered őt megvédeni mert fosol.
2017. aug. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!